Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan kapcsolatotok, ahol a párotok kb naponta füvezett?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolta a dolgokat? Persze tudom, h mindenkire más hatással van a fű, de nektek mi a tapasztalatotok?
2013. aug. 10. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

nem, de olyan se amikor soha nem füvezett

sőt, semmilyen sem volt még

:(

2013. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Engem nem zavart, bár nem is volt valami komoly a dolog, ellenben az előítéletekkel szemben értelmes volt és jókat lehetett beszélgetni vele, ágyba hozta a reggelit...
2013. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem volt!
2013. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fű az természetes afrodiziákum serkenti a vérkeringést nekem pl jót tesz a potenciámnak nagyobb vastagabb lesz tőle barátnőmet nem zavarja .
2013. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen. Az exem a kapcsolatunk vége előtt pár hónappal folyamatosan eljárt bulizni, ahonnan mindig besszívva és részegen járt haza a saját szüleihez. Akik csak kiröhögték amikor a detoxból ment haza egy laza gyomormosás után és egy csukló töréssel, ami még nem elég, hogy ott eltörött de azon a kezén az összes ujja ripityára, mert leesett egy villanypóznáról.


Ilyenkor kezdődött az, hogy folyamatosan más lányokkal smárolt minden bulin, ha ott voltam hanem, majd kedélyváltozásai egyszerűen borzalmasak voltak. Hol volt kedve velem lenni, hol pedig kimondottan utált. Mivel én nagyon szerelmes voltam rommá törtem, de a "megcsalások" után azért nem hagytam ott mert még én voltam az egyetlen aki tudott neki segíteni, aki mellett józan tudott maradni, és egyedül nekem mondott el mindent ami bántja. Aztán ahogyan telt az idő, egyszerűen hozzám se szólt, majd mondta hogy beszélnünk kéne. Amikor szakítottunk, 5 perce már egy másik lányt tartott a karjaiban.



Ma már szerencsére van egy normális párkapcsolatom 8 hónapja. Az exemmel 1 évig tartott.


17/L

2013. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. ezek szerint tényleg megoszlanak a vélemények, személytől függ kire hogy hat a fű
2013. aug. 10. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Van barátom,füvezik és nem zavar!Semmiben nem befolyásolja a dolgokat,igaz elején nem tudtam hova tenni..de mára már nem érdekel!
2013. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért naponta, az már egy kissé sok, bár még mindig jobb mintha vaskalapos lenne és elítélné a dolgot :D Amúgy még nem volt ilyen kapcsolatom.
2013. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok azt elfelejtettem hozzátenni hogy én olyankor mókás vagyok tőle meg szinte mindenen nevetek .

30/F

2013. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz nem a barátnőm, vagy barátom, hanem a volt lakótársam volt ilyen, de ő naponta többször rágyújtott. Érdekes gyerek volt, de látszott rajta. Mindig be volt lassulva és halálian nyugodt volt. Olyan volt néha, mint egy szellem és ő sose röhögött füvezés után...
2013. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!