Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az a barátom, akivel a legjobb...

Az a barátom, akivel a legjobb viszonyban vagyok egy lelki válság kellős közepén van csak még magának sem akarja bevallani. Elhagyta a szerelme. Nekem sem és magának sem akarja bevallani, hogy ez mennyire fáj neki. Hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés
Rossz látnom, hogy tele van a fésze ilyen jellegű posztokkal, régóta ismerem, és nem a régi azóta, amióta arra ment haza, hogy a csaj elköltözött. Velem sem, a legjobb barátjával sem vallja be, hogy magányos és segítségre lenne szüksége. Egyetemisták vagyunk, ő pécsi én messze lakom, minden nap nem lehetek ott szeptemberig. Múltkor sem beszélt erről, nála voltam 3 napot, szerinte én gondolom túl a dolgot, de nem így van...

2013. aug. 16. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jellegű posztokkal rakja tele a facebook-ját, akkor fel akarja magára hívni a figyelmet, hogy baj van. Talán egy kis önsajnáltatáson megy keresztül. Rendbe fog jönni szerintem, de legyetek ott neki. Vagy kérdezzetek rá konkrétabban, hogy akkor miért rak ki ilyen posztokat. Ha nem mondja el őszintén, akkor önsajnáltatás van egy kicsit. Lehet, hogy magában szeretné lerendezni, s nem pont veletek. Nem tudom. De ez is megeshet. Vagy egy olyan csendben szenvedő típus, ami eléggé furcsa lenne, mivel a posztokban megnyilvánul a fájdalma.

Legyetek ott neki, s próbáljatok programokat szervezni neki, hogy kiheverje. :) Még ha nem is vallja be, akkor is, tereljétek el a figyelmét a múltról! :D S semmi szerelmet ne hozzatok szóba előtte egy ideig! Menjen a bulizás, a jó kedv! Akár egy otthon nézzünk horror/kvízjáték filmeket. :)

13/L

2013. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!