Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tom29 kérdése:

Mit csináljak hogy vissza szerezem a barátnőmet?

Figyelt kérdés
1 hónapig jártam barátnőmmel és utána közölte hogy szeret de csak mit barátot.mit tegyek hogy jobban szeressen? én még mindig szeretem és vissza akarom kapni nagyon de nem tom mit csináljak hogy belém szeressen.meg kéne erősíteni az irántam érzett érzéseit de nem tudom hogy. segítsetek léci.
2013. jún. 25. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Fog fel h nem szeret.

Mit kell erőltetni?

2013. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta csak barátilag, akkor tartsd a döntését tiszteletben
2013. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azért így 1 hónap után... én ha már belevágnék egy kapcsolatba akkor jól átgondolnám. ne tégy semmmit, mert ha mégis rájönne, hogy szeret és csak tévedett akkor majd ő keres. hagyd ha így döntött
2013. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!