Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos ha megsértődök?

Jogos ha megsértődök?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm elkezdett kavarni a volt barátommal, mikor pontosan tudja, h nekem nagyon fájt a szakítás. Veletek volt már hasonló? És ha igen, h reagáltatok? Egyáltalán milyen barátnő az ilyen? 16L

2013. aug. 19. 23:50
 1/7 acelsziv ***** válasza:
Szerelemben és üzletben nincs barátság.
2013. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jogos! jogos! jogos! mind ri*anc árulo ha f*aszról van szó, majd erre rájössz te is. kegyetlen egy fajok vagyok. (tisztelet a kevés kivételnek) nenbarátkozz vele.
2013. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagytok* bocsesz
2013. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te is simán megcsinálnád ugyanezt vele... Nem kell álszenteskedni.
2013. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Te is simán megcsinálnád ugyanezt vele... Nem kell álszenteskedni."



ez így igaz. :P

2013. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Sajnos nem lehet minden szép,ezt el kell fogadni. Ezt hívják csalódásnak,ami lesz még az életed során többször. Keress igaz barátot,barátnőt,és ne hamisat.
2013. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komolyan, felmerült benned, hogy ne lenne jogos megsértődni ezen? Lehet, hogy ő teljesen természetesnek érzi, de én egy jó ideig nem keresném a "barátnőd" társaságát a helyedben, annyi szent.
2013. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!