Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A normális lányok miért nem...

A normális lányok miért nem ismerkednek normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy barátnőm sincs, mivel akiket eddig ismertem mind teljesen mások, mondhatni tipikus plázacicák, akiknek a legfontosabb, hogy hétvégén bepörögve rázzák magukat a diszkóban.


Viszont olyan típusú lányokat, mint én, nem sodor felém a sors :(


Csak fiú barátaim vannak, de velük persze nem lehet bármiről beszélni/bármit csinálni.


Egy olyan barátnőt szeretnék, akivel mindenről el lehet beszélgetni, csajos és nem csajos témákról is, néha el lehet vele menni vásárolgatni/bulizni (de nem ez a hobbija) és úgy általában normális. Szerintetek van esélyem ilyen embert találni? És ha igen hol?


2013. aug. 21. 03:14
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, azt elfelejtettem odaírni :)


22 éves vagyok.

2013. aug. 21. 04:08
 3/10 anonim válasza:
Én is 22 éves vagyok, és ugyanezt tapasztalom. Sokszor úgy érzem magam, mintha én lennék a nem "normális" olyan értelemben, hogy az életfelfogásom nem hasonlít a korombeliekéhez.
2013. aug. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
ebben a világban a lányok sokkal rosszabbak mint a fiúk.. sajnos nem sok ilyen van.. nekem sincsennek barátnőim mert visszahúzódó tipus vagyok és mind csak kis ‘pincsinek‘ néz aki mindíg ugrik ha szolnak.. ésha nincs szerencséd nem lesznek lány barátaid.. :/ amúgy magamra ismertem a leírásodban
2013. aug. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez a problémám, 32 éves nő vagyok és eddig még egyetlen lánnyal sem találkoztam, akinek ne az állandó hapsizás vagy se**rázás lett volna a témája.
2013. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok! 24 éves vagyok még egyetemista és koleszos.Hát nem könnyű...Csak akkor alszom benn,ha nem tudok haza járni,mert amúgy nem szeretem.Ott is bulik,pia.Sőt volt,hogy mellettem szexeltek és én voltam megszólva,hogy ezen felháborodtam,mert gyerekes vagyok.Hát azért...

Van pár lány,aki még ki is cikiz(mást is),hogy milyen vagyok stb..pedig már hány évesek vagyunk?

velem is az a baj szerintem,hogy sokszor hagyom magam.

2013. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem 1-2 szem barátnővel szerencsém van, de látom a problémát én is. Meg azt is, hogy ha néha találkozom pár normálisabbnak tűnővel, akkor azokkal sem mindig jövök ki, mert vagy csak simán nem passzolunk, vagy beképzelt, vagy sunyi és kihasznál másokat, vagy olyan tucat és jellegtelen mindenben, hogy az már fáj.


24/l

2013. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyan van 1-2 barátnőm de volt már olyan, hogy az osztályban ismerkedtem normális lánnyal és utána kiderült, hogy mégsem volt az :( Legalábbis velem.

Szerintem mindenki olyan barátnőre vágyik mint amit leírtál :)

21/L

2013. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok.

Alakíthatnánk egy kis csapatot:)

21/L Bp

2013. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lakhely? :)
2013. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!