Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem tőle, hogy áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy áll a házassága?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel eggyütt nőttünk fel. 8 év van köztünk, én lány vagyok,ő a fiú. Megházasodott 3 éve, van egy kislányuk. Mindig is meghitt kapcsolatunk volt, sokszor beszélgettünk, meg most is beszélünk, szinte napi szinten. Amiről tud a felesége is. Most viszont megijedtem. Én beleszerettem, de nem valottam be neki, tudom hogy nem lesz/lehet köztünk semmi, de mégis jó nekem ez így, hogy szerethetem. Ő is szeret. Mindig elmondtuk egymásnak, mikor nem volt még nős és mikor megházasodott akkor is. Lehet ez kivülállóként furcsa, de mi fontosnak tartottuk egymásnak ezt elmondani. Egy ideje folyton arról beszél, hogy ha nem lenne nős, akkor mi biztos egy pár lennénk. Megnézett magának, úgy mint egy nőt, megdícsérte a fenekem, folyton mondja hogy szép vagyok ( soha nem hiszem el neki, és erre még jobban mondja, be is akarja bizonyítani) Felkerült a szex. Megjegyezte, hogy az ágyban is nagyon illenénk egymáshoz ( nem tudom miből gondolja). Megkérdezte, hogy ha más körülmények lennének, ha nem lenne felesége, akkor szeretném-e h ő legyen a párom, odaadnám-e neki a szüzességemet. Erre én azt mondtam, hogy igen.... Egyszer elejtett egy olyan mondatot is, hogy mennyire kíván.....Ez most miért van? Megromlott a kapcsolata a feleségével? Én ezt megkérdezhetem tőle? Nem lenne tolakodás? Tudom hogy nekem is vissza kellene fognom magam, és nem adni a lovat alá, de nehéz mert én szeretem....de mindig mondom, hogy nem szép, hogy mi ilyenekről beszélünk, nekem nem esne jól, ha az én férjem ilyet csinálna. De ő a végsőkig állítja, hogy ebben nincs semmi rossz. És hogy ne féljek, mert úgysem fogunk soha semmi rosszat csinálni.


Szóval akkor rákérdezhetek, hogy nincs-e valami baj a kapcsolatukkal? Mármint, hogy szextéren? Szerintetek miért beszél folyton erről?


2013. jún. 11. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha már a szexet is boncolgatjátok... akkor ez már nagyon nem nyom a latba.
2013. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt?
2013. jún. 11. 19:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy ilyen témákról senki nem beszélget csak úgy. Kis naiv. Ha mást nem, de képzeletben nagyon is hogy megdöntött már. Szerintem baromira szeret veled cicózni. Izgatod a legfőbb erogén zónáját. Az agyát.

Aki ilyen intim kérdéseket feszeget a másikkal annál már nem oszt nem szoroz egy ilyen kérdés.

2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de akkor azért van mert megromlott a kapcsolata a feleségével?
2013. jún. 11. 19:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon közel álltok ahhoz, hogy lefeküdjetek egymással. Sajnálom a feleségét.
2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi idős vagy?
2013. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hogy elve ilyen is volt.

Nagyon sok a motiváló tényező. Csaltak már meg olyan nőket is, akik mindent megtettek a párjuknak. Nem ennek a függvénye csak.


De azt azért jó ha tudod, hogy az intimitásnak van az a foka (vagy fajtája?) amikor nem kell levetkőzünk a másiknak. Van olyan intim közelség is amikor az ember megmarad a szavak és a fantázia szintjén. A te legbelsőbb dolgaidról, ha kötetlenül beszélgetsz egy férfival kettesben az is intim közelség mégsem látattok többet egymásból. És szerintem te most pont ilyen intim viszonyban vagy vele. A kérdés, hogy mit akarsz? És hogy ő mit akar ezzel?

2013. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha mindig elmondtátok hogy mennyire szeretitek a másikat akkor miért vett el egy másik nőt...? ez az egész történet elég érdekes... a "barátod" meg ne haragudjál meg, de egy utolsó aljas senki, ha feleség és egy kislány mellett ilyeneket művel. úgysem fogtok soha semmi rosszat se csinálni? már most azt csináljátok. jézusom...
2013. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak unatkozik és szeretönek akarna. Ne legyél szerető mert te húzod a rövidebbet. Keress olyat aki boldoggá tehet mert egyszere csak arra esznómélsz hogy 40 vagy és lemaradtál mindenről egy plátói szerelem miatt és egyedül avgy mitn a kisujjad. Lápj tovább keress mást aki viszont szeret. Valószinüleg nem Te vagy az egyetlen akit szédít, ez tuti, aki egy nőnek csapja a szelet a felesége mellett az többnek is hidd el. Csak kihasználna sajnos. lehet ezeket most nem hiszed el mert rózsaszin köd stb de igy van ez biztos sajnos. Nem egy ilyet látni sajnos manapság:(( 29/N
2013. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy megromlott a házassága, egyszerüen csak kiván (CSAK szexet akar töled), és játszik a félrelépés gondolatával.

Mivel te erre vevö vagy, idövel te leszel a szeretöje, amig meg nem unja, utána meg eszébe jut, hogy van családja és te meg mehetsz, ahová akarsz.


A helyedben erösen átgondolnám, hogy belemenjek-e abba, hogy csak párszor használt valaki leszel, folyamatosan meg leszel alázva, és a végén te leszel az a szemét nö, aki szét akarta rombolni a házasságát. Ennék több önbecsülésed lehetne, jobb lenne szüneteltetni a "barátságot", ami már nem igazán az, mert a te kihasználásod a cél.

2013. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!