Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet "lerázni" régi...

Szabó Álmos kérdése:

Hogy lehet "lerázni" régi barátokat?

Figyelt kérdés
Volt osztálytársak, akikkel tíz éve nem találkoztunk, most felkerestük egymást. Sajnos, sok a melóm, más érdeklődési köröm, életvitelem van. Gyakran hívnak, találkozzunk, sokszor le is mondom, de már nagyon el tudnám őket felejteni. Mit tehetnék, hogy ne legyek bunkó, ne sértsek meg senkit, hogy lehetne velük tudatni: keressenek többet.
2013. aug. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Álmos vagy?
2013. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már most bunkó vagy ember inkább örülnöd kéne hogy ilyen barátaid vannak akik 10 év elteltével is gondolnak rád
2013. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy cipőben evezünk..Osztálytalálkozó után mindenki valahogy beindult, és újra elővették ezt a "barátok voltunk" dolgot. Nincs velük bajom emberileg, csak egyszerűen én lettem más. Teljesen eltérő a világnézetünk, és nem érzem jól magam velük. Emellett én is sokat dolgozom, ezért én is általában lemondom a találkozókat, vagy egyből elutasítom. Eddig még nem háborogtak úgymond, de látom rajtuk hogy azt gondolják, én különbnek képzelem magam és ezért nem akarok velük találkozni, pedig rohadtul nincs így, csak 5-10 év alatt az ember rengeteget változik.
2013. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. köszi.
2013. aug. 27. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
2.- nak igaza van, örülj, hogy keresnek!!! 25 éves vagyok, visszakerültem a szülővárosomba most egyetem után és sok mindent megtennék, hogy emberek legyenek körülöttem!
2013. okt. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!