Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy azért szakadt meg a barátságotok, mert egyikőtök más városba/országba ment tanulni?

Figyelt kérdés
Vagy csak szimplán munkalehetőség, költözés miatt...

2013. aug. 30. 16:27
 1/10 anonim válasza:
Nos, én 13 éves vok, és 3 éve amikor 10 voltam az akkor volt legjobb barátom Német-be ment, és már csak a Facebook-on tartjuk néha-néha a kapcsolatom, és kár hogy ritkán látom.
2013. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
eddig még nem, majd most meglátjuk.
2013. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
*amúgy szerintem ez függ attól,hogy milyen erős a barátság a két fél között.
2013. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte mindegyik közeli barátom külföldre költözött, ennek ellenére rendszeresen tartjuk a kapcsolatot skype-on, illetve amilyen gyakran csak lehet, látogatjuk egymást.
2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem több barátság is megszakadt, fiatalkoriak, ilyesmi miatt. Az igazán fontosak viszont a mai napig megvannak, pedig sokan, sokfelé élünk. Így van ez jól, aminek el kell múlnia, az elmúlik, aminek meg kell maradnia, az megmarad. De persze tenni is kell érte.
2013. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magam sem tudom már, hogy hányszor...
2013. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi.. hát.. nekem suliból nem is, de a munkahelyemről vannak emberek, akikkel jól érzem magam, és komolyan tudom őket venni. még fiatal vagyok, most tervezem a külföldi egyetemet, és van egy olyan érzésem, hogy megfognak szakadni a körülöttem lévő kapcsolatok, egy idő után, mivel tesóm már keresztül ment ezen.

csak nem tudom mennyi esélyem lesz kinn új ismerősökre, barátokra lelni a suliban, meg a munkahelyen, ha elkezdek dolgozni :/ nem leszek kinn teljesen egyedül, mert tesóm velem lesz...

2013. aug. 30. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én az én régi legjobb barátnőm Debrecenben él, én Pesten, és két évig tartottuk a kapcsolatot, csomót leveleztünk, de aztán valahogy megszakadt, szerintem a legtöbb embernél ez van.
2013. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szinte az összes kapcsolatom megszakadt, mert másik városba költöztem. Csak az új családom maradt.
2013. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 7 éve költöztem el a szülővárosomból, érettségi után. Az akkori legjobb barátaimmal a mai napig összejárok, közös nyaralásokat szervezünk, havonta egyszer találkozunk körülbelül. Azóta lett rengeteg új barát, most viszont egy 3. városba költözök. Hát, sokat fogok ingázni, de ezek már olyan barátságok, amik tudom, hogy megmaradnak. Persze rengetegen lemorzsolódtak, csak az igaziak maradtak meg.
2013. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!