Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ment tönkre a barátságo...

Hogyan ment tönkre a barátságotok jóvátehetetlenül?

Figyelt kérdés
Az én legjobb barátom kifecsegte a titkaimat, és az állandó szemétkedések miatt iskolát kellett váltanom. Azóta nem bízom senkiben, nagyon magányos lettem.

2013. aug. 17. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig engem piszkáltak egy közös barátjukkal, s kibeszélt mások háta mögött. Aztán meg jött az hogy nem lett még beszéd témánk se, s találtam olyanokat, akik kedvesek tudnak velem lenni. Így. Meguntam úgy 5 évnyi szemétkedést.
2013. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy,hogy az emberek változnak így a viselkedésük, az egész lényük megváltozhat.


Engem a "barátaim" kihasználtak jórészt,ha kellettem hívtak én hülye meg mindig ugrottam,mert azt hittem milyen jó lesz.Ja persze úgy eltűntek ezek az emberek az életemből mintha ott sem lettek volna.

2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobbarátnőm elmondta a titkaimat, utána próbáltuk rendbe hozni a barátságunkat, de nem sikerült.
2013. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Különböző iskola.
2013. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő alapból nagyon fura személyiség. 12 évig tartottam ki mellette, amikor sorra távolodtak az ő "barátai". Egy egész kicsi hülyeség miatt (ami már az etiketthez tartozik), akkora cirkuszt csapott, elhordott mindennek, kijelentette, hogy nem vagyok jó barátnak, hogy nekem elegem lett, és kiadtam az útját. Legyen boldog, keressen magának jobb barátot, aki több ideig kitart mellette.
2013. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a volt LB-m aki volt nyolcadikból mikor elballagtunk akkor megigèrtük egymásnak h majd beszèlünk meg tartjuk a.kapcsolatott..... Naaa ebből nem lett semmi ő elment másik városba tanulni én meg maradtam a.helyi gimiben... Legutóbb akkor.beszèltünk amikor eljött h neki kellene az egyik kötelező olvasmány... Azóta semmi.. Éli a saját életét a.pasijával meg a "legjobb barátnőivel"!!!! :(
2013. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meguntam az állandó rosszindulatát, hogy mindenkire, még rám is irigykedett, egy percnyi boldogságot is sajnált az emberektől.
2013. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!