Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Mit tennél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mit tennél, ha egyik barátnőd (csak barát) elmondaná, hogy belédzúgott? Szerinted rámenne a barátságotok?

Figyelt kérdés

Annyira el szeretném neki mondani, de nem merem... :/ És így kínzom magam, keresem a társaságát, mindig közel akarok lenni hozzá, megölelni őt, és tudom, hogy nekem így utólag még rosszabb, mintha békén hagynám, de ott helyben nem tudok erre gondolni. Egyszerűen vágyom rá.

(Amúgy egyáltalán nem nyomulok, szóval ez még simán barátság határain belül van, bőven, és épp ezért szerintem nem is gondolja, hogy mi lehet a helyzet...)



2013. ápr. 24. 16:22
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

*Mit tennétek... Szerintetek...


Bocsi, nem sikerült egyeztetni az alanyokat. :D

2013. ápr. 24. 16:24
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ő is leszbikus vagy hetero, esetleg bisex? van esélyük a lányoknak nála? komoly kapcsolatot akarsz vele?
2013. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
mindenféleképpen mutass magadról képet
2013. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki! Csak magadat kínzod! Ha nem is tudja viszonozni akkor is ki tudtok találni valamit :)
2013. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Igen ő leszbikus, ez biztos, és nincs senkije, szóval akár lehetne is belőle valami, csak nem tudom, hogy ő tudna-e rám úgy nézni... És igen, komoly kapcsolatot szeretnék.


A képes biztos nagy poén volt, de nem értettem.

2013. ápr. 24. 16:42
 6/27 A kérdező kommentje:
Igazából egyet értek azzal, amit a 4-es is írt, de egyszerűen valami visszatart attól, hogy elmondjam... Gondolom leginkább az, hogy senki nem tudja rólam, hogy biszex vagyok és félek, hogy mi lenne, ha kiderülne... Nem a közvélemény véleménye érdekel, csak félek, hogy a barátaim esetleg szintén nem tudnának már úgy nézni rám, mint régebben... És egyszerűen ez a két érzés viaskodik bennem... És a barátaim túl fontosak (bár persze lehet, hogy megértenék, és egyáltalán nem zavarná őket, ennél a lánynál is teljesen elfogadták, de ha én nekik elmondanám, attól is félek, hogy az jönne, hogy miért hazudtam eddig...), de őt meg egyszerűen nme tudom kiverni a fejemből... Bár ez közhelyes, de valóban, az eszem azt súgja, hogy a barátok fontosabbak, mint egy kapcsolat, de a szívem meg nem így gondolja...
2013. ápr. 24. 16:50
 7/27 A kérdező kommentje:
Mármint a barátaimat is szeretem, de értitek na. :D
2013. ápr. 24. 16:51
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hátha ő leszbi te meg odavagy érte, akkor feltétlenül mondd el neki.


Maximum nemet mond a közeledésre. Ennél sokkal rosszabb, ha 10 év múlva is azon filóznál, hogy mi lett volna, ha megmondtad volna neki.


1-2 szélsőségtől eltekintve általában az emberek sokkal jobban bánják azokat a dolgokat, amiket nem tettek meg.


Szóval hajrá!

2013. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsónál a pont!
2013. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudom, és én sajnos az a típus vagyok, aki minden lehetőséget elszalaszt, és aztán bánja. Még nem túl sokat éltem, de már most egy csomó mindent bánok, hogy nem tettem meg. Szóval ebben nagy az igazság... Amúgy osztálytársak vagyunk, szóval arra is gondoltam, hogy ha már nem leszünk azok, akkor elmondom... de addig meghalok...
2013. ápr. 24. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!