Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon nehezen barátkozok....

Nagyon nehezen barátkozok. Vannak hasonló emberkék akik ugyanebben a cipőben járnak?

Figyelt kérdés

Hihetetlen nehezen barátkozom. Az oka főként az, hogy nem bízok az emberekben és rögtön azt nézem, hogy bizonyos lépéseket hátsószándékkal tett-e.

Biztos látszik rajtam, ezért nem is kedvelnek és nem keresik a társaságomat. De én nem tudok rögtön megnyílni és vihogni egy új társaságban. Pedig akik ismernek jószívű, segítőkész és megbízható kedves barátnőnek mondanak. Tényleg mindent megteszek azért a három legjobb barátnőmért!


Van még így valaki? Mit lehet tenni ez ellen?


2013. szept. 2. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem becsüld meg a három barátnődet, mert nekik volt elég türelmük és idejük ahhoz, hogy átlássanak a bizalmatlanságodon és gondold át, hogy szükséged van-e még barátokra, ha tényleg ekkora nehézséget okoz barátkozni. Szerintem, ha az emberek pozitívumait próbálod meglátni, akkor kevésbé leszel bizalmatlan. Átvertek már korábban, hogy ennyire félsz az új emberektől és mindenkire úgy nézel, mintha le akarna szúrni?
2013. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A három barátnőmmel gyerekkorom óta ismerjük egymást és együtt nőttünk fel. Velük sosem voltam bizalmatlan!:) Középiskolába ahogy bekerültem nagyon sok 'barátom' lett, de egymás után csalódtam bennük. Mindegyik csak megjátszotta magát, a szemembe jópofiztak közben meg a hátam mögött folyamatosan kibeszéltek és mindenfélének leírtak. Holott én mindenben támogattam és segítettem őket. Hát ezért nem bízom az emberekben...
2013. szept. 2. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bizony vannak, pl énis ilyen vagyok, hiába szeretnék barátokat magam köré és hiába van sok ember körülöttem a munkahelyemen, valahogy soha nem sikerül megkedveltetni magam velük, és csak akkor beszélgetünk ha én kezdeményezem, ezt előbb utóbb megunom, és már én sem szólok máshoz. mindig ez van, ezért nincsenek barátaim, nemtudom mi bajuk van az embereknek velem, egyszerűen nehezen tudok megnyílni, és felhőtlenül röhögni velük mindenen
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!