Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleragadtam egy helyzetbe....

Beleragadtam egy helyzetbe. Mit tegyek, hogy ne bántsak meg senkit?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy amikor nem volt senki barátom, elkezdtem egy olyan szűkebb társasággal lenni, akik akkor még "jók" voltak, de mostmár szörnyű, hogy egyetlen témáról tudnak csak beszélni, ami engem már nem érdekel, ráadásul szinte mindenki bunkó velem közülük mostanában. De sajnos van egy olyan kedves illető ebben a társaságban, aki, amikor összevesztünk, annyira rosszul érzi magát, hogy egyszerűen nincs szívem megbántani megint. Ő viszont a kezdetek kezdetétől ebbe a társaságba tartozott és szeretne tartozni. Mit csináljak?
2013. szept. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy társasággal nem nagyon érintkezel már, és nem jársz velük össze, az nem jelenti azt, hogy egyesével mindenkivel rosszban kell lenned a társaságból.

Én a helyedben először ezzel az illetővel beszélnék.

2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak társaságban tudsz vele találkozni, ketten is csinálhattok programokat. Vagy meghívhatod egy másik társaságba is. Lehet többfelé is "tartozni", gondolom nem foglalják le neki sem minden napját.
2013. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Délutánonként az edzései miatt sose ér rá. (Versenyszerűen csinálja)
2013. szept. 5. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha akar veled találkozni, akkor tud rá időt szakítani. Akkor meg fogja mondani, mikor ér rá. Ha csak kifogásokat keres, nem akar találkozni veled.
2013. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!