Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok az ilyen...

Mit csinálnátok az ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Van egy fiu barátom (legyen a neve X )akivel nagyon jóba voltam meg régóta ismerem.És elmentünk sátorozni ahova a pasim is jött. Jól meg voltunk meg minden de este a barátommal elmentünk aludni mert már késő volt és X meg a többi haverom még piáltak és buliztak stb. És nem tudtam tőlük aludni mert kiabáltak először szépen mondtam,hogy maradjanak csendbe utánna azt mondtam, hogy kussoljanak be majd fél óra után ugyanúgy kiabálnak és közbe mondogatták,hogy leszarják,hogy aludni akarok. Utána tűrtem egy kicsit még majd oda mentem hozzájuk és leoltottam őket, hogy mit képzelnek legyenek tekintettel másokra, stb. X erre fel nem azt mondta, hogy oké csendbe leszünk hanem azt hogy dögöljek ki(ennek értelme sincs). Majd másnap este megint berúgott de akkor én is és jöttek oda idegen fiuk. És barátnőm mondta, hogy maradjak ott vele. A pasim közbe bement aludni a sátorba. (ami tőlünk kb fél méterre volt). És ott ülünk sütögetünk dumálunk Erre X elkezdi mondani, hogy egy büdös k**va vagyok, és ha jön valami új pasi akkor egyből kis fa**opó k**va leszek, meg,hogy elvágja késsel a torkom. De ezt nem a szemembe mondta hanem úgy távolabbról kiabálta egyre hangosabban. Utána volt pofája felkölteni a pasimat, hogy elmondja neki, hogy megcsalom meg nem szeretem (most gy 3 éves kapcsolatról beszélek) és ő ezt azért gondolta így mert előző este aludni akartam másnap meg ott ültem és beszélgettünk. persze mindenki kinevette mert be volt rúgva de egész éjjel csinálta a balhét. .(Hozzá tenném amikor leissza magát valahogy én mindig egy r@banc leszek neki) Normális ez? Megbocsátanátok neki a helyemben vagy szóba sem állnátok vele?

2013. júl. 26. 12:04
 1/2 anonim válasza:

Nem, ez megbocsáthatatlan. Undorító ember.

De igazából ha téged az a tudat boldogabbá tesz, hogy a pia miadt mondta, akkor egészségedre!

2013. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem kéne ennyit innia, gondolom nem ismeri azt a szót, hogy mértékkel. Én többé szóba se állnék vele, milyen barát az ilyen? Egyáltalán milyen ember?!
2013. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!