Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a legjobb...

Miért csinálja ezt a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Legeslegelőröl kezdem: Mint mindenki ha felmegy elsőbe álltalában vannak barátai. Nekem is volt 2 (Máté az egyik Pisti a másik). Mi hárman elszakíthatatlan barátok voltunk. De a mi sulinkban ugy mennek a dolgok hogy 4. év végén a C és a B osztály ír egy dolgozatot ami megfelezi a két osztály jobbakra es rosszabbakra. Mindhárman bekerültünk a jobb osztályba de már a negyedik év végén bunkó kezdett lenni a máté. Aztán 5. ben egyre nagyobb tuskó lett a Pistit folyton piszkálta( a mai napig is) és egyre durvább lett a helyzet.A gondok pedig azok pl.: mint említettem hogy piszkálja a Pistit, már engem is kihozott a sodromból, és ami leginkább elszomorít hogy annyira megutáltatta magát velem( remélem jól fejeztem ki magam) hogy már képes lennék gyomron vágni.És ez lenne a kérdés hogy mér van ez és ha esetleg ki tudna gyógyulni ebből a bunkóságból akkor hogyan. Légyszives értelmes válaszokat

2013. szept. 3. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Segít a pszichológus.
2013. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem útmutatót kértem hanem válaszokat!
2013. szept. 3. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá magyarázat miért csinálja. Ahogy felnő az ember és tombolnak a hormonok, nem mindenki cselekszik ésszerűen. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de kétesélyes az ügy. Vagy kinövi, vagy ilyen marad. Persze megprópáhatod kicsit "terelgetni", vagyis, ha már nagyon az idegeitekre megy leallítod. Nem kell rögtön agresszíven, elég csak szóban is. Ha szerencséd van venni fogja a lapot,és rájön, hoyg nem vagytok vevők a bunkóságra.
2013. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló nagyon köszönöm a hasznos vàlaszod.
2013. szept. 4. 16:24
 5/6 anonim válasza:
Figyelj,ahogy olvastam úgy tűnik nem fog megváltozni,mert ilyen lett a természete. Szerintem tedd túl magad a barátságon és kezdjél el másokkal barátkozni, mert ez a srác egyszer majd rá fog jönni, hogy nem kellett volna így bánnia a "legjobb barátaival", de akkor már késő lesz.
2013. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke köszi.
2013. szept. 4. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!