Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a történetetek a legjobb...

Mi a történetetek a legjobb barátnőddel/barátoddal?

Figyelt kérdés
Hol találkoztatok? Egyből megkedveltétek egymást? Mennyi ideje vagytok barátok?
2013. szept. 4. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én legjobb barátnőmmel egy utcában lakunk,de csak ahogy nagyobbak lettünk úgy kezdtük el egymást jobban megismerni.

Sokáig sülve-főve együtt voltunk.Nekem megtetszett egy fiú.Ő meg rendes volt és támogatott mindenben,mármint a barátnőm. :) Ez szép és jó,csak...

Csak én arról nem tudtam,hogy ő már ezzel a fiúval jár a hátam mögött...Közben megtudtam,de nem szóltam róla neki,nekik.Eltávolodtam tőlük és ők is tőlem..1 év múlva bevallották..hát ő volt az én legjobb barátnőm -.-

Én csak annyit tettem hozzá nekik,hogy ha szóltak volna,akkor nem haragszom meg rájuk...de ők azzal védekeztek,hogy nem tudják,hogyan mondják el,ezért 1 évig azzal hitetett a barátnőm,hogy bejövők a barátjának -.-...gratulálok!

2013. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szegény... Nagyon sajnálom :(
2013. szept. 4. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én amióta az eszemet tudom, ugyanaz az ember a legjobb barátom. Úgymond valamilyen szinten testvérként gondolok rá, hiszen ott volt életem összes eddigi szakaszában.

Különösebb történetünk nincs, egy helyen éltünk, egy iskolába jártunk; igaz most már évek óta 50 km távolság van köztünk, de ez nem akadály. Amilyen gyakran csak lehet, találkozunk, meg hát itt a net, telefon.

Furcsa, de a távolság ellenére még mindig ő az, akinek először elmondom ha történik valami, vagy akitől tanácsot kérek. :)

2013. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évesen a TSZben találkoztunk, tejért mentünk a nagyikkal (80as évek vége). 11. osztályig voltunk sülve főve együtt. Addig egy osztályba jártunk, majd ő megbukott. De még mindig sokat voltunk együtt. 2 év múlva meghívott az esküvőjére, de kiderült hogy én csak ingyen taxinak kellek, sütemény szállítónak és menyasszonyi sofőrnek. Kicsit kiakadtam. Onnantól kezdve eltávolodtunk. Azóta ő el is vált. De barátságunk nem jött helyre.
2013. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én középiskolába ismertem meg az egyik legjobb barátnőmet!:) Eggyel felettem járt és egy városban laktunk, egy busszal jártunk reggelente szóval látásból ismertük egymást. Diáknapon jött oda hozzám, közös programokban vettünk részt és akkor barátkoztunk össze:) Nagyon kedves és segítőkész barátnőm, mai napig áldom Istent hogy küldte nekem!:) Ennek már 7éve és soha egyetlen egyszer sem vesztünk össze, mindig olyan jól kijövünk. Sőt ő már összeköltözött a párjával és még így sem feledkezett meg rólam:) Ő is mindig keres:)

A másik legjobb barátnőmet pedig (családbarát) fiú barátaimon keresztül ismertem meg(kicsiként lány létemre csak fiú barátaim voltak, a környéken én voltam egyedül lány). A fiúbarátaim unokatestvére az én másik legjobb barátnőm. Igaz ő messzebb lakik(150km), de szinte minden nap beszélünk hetente azért találkozunk:) Minden évben együtt nyaralunk valahol egy hetet. Ez már olyan rendhagyó szokás. Már csak azt kérdezzük egymástól hogy hova menjünk ebben az évben!:) Fiatalabbként sülve-főve együtt voltunk, de a suli miatt messzebb kerültünk egymástól. Bár még így is tartjuk a kapcsolatot és keressük egymást. Ha baja van ő is engem keres rögtön. Szóval nagyon örülök neki is:) Nekem csak két barátnőm van, de ők tényleg barátnők akikre az életem is rábíznám és fordítva!:)

Nincsen nagy baráti társaságom több tíz fővel, de én bőven megelégszem velük:) Tudom, hogy bennük sosem fogok csalódni:)

Háát ez az én kis történetem^^

2013. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!