Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire gerinctelen? Előzmények lent.

Figyelt kérdés

Itt vannak az előzmények, nem írom le még egyszer, de kérlek titeket, olvassátok el! http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__4..

Képzeljétek, tegnap felhívott... Rohadtul nem volt nekem alkalmas, de felvettem azt a kib...ott telefont, és néhány mondatban megbeszéltük, hogy majd ma hív, 1 óra körül. 15:30 van, már én hívtam, mindkét számán, egyiket sem veszi fel. Pedig eldöntöttem, hogy most könyörtelenül kipakolok neki, de még ezt sem tudom!!! Szétrobbanok a dühtől!!!!!!!!


2013. szept. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
XD!! Te jó magányos és buta lehetsz ha azt hiszed hogy ez minket mind érdekel.
2013. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha téged nem érdekel, akkor mi a jó francnak olvasgatsz itt?
2013. szept. 6. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen baráti kapcsolataim.. valahogy nálam is, meg látom, másnál is úgy alakul, ez egyik fél sokkal többet keresi a másik társaságát. És egyáltalán nem azt jelenti, a másiknak ez teher,vagy nem érdekli, hanem csak kényelmesebb. Ne haragudj rá.. az ilyen régi barátságok már metakommunikative is élnek.. lehet, hogy azért hívott fel tegnap, mert megérezte (itt beszéltél róla)valami nem stimmel. Most meg nem ér rá. Ne legyél könyörtelen, ne bántsd. Egyébként egy hasonló helyzetben (egy konferencián együtt voltunk) a szünetben vártam, hogy hogy ő keresi a társaságom - azután egyszerre csak azt éreztem: nekem sem fontos.. és sajnos, ez nem volt jó érzés.. úgyhogy szerintem ne zárj le dühösen semmit..
2013. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!