Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új barátaimat keresném Szegede...

Dreax kérdése:

Új barátaimat keresném Szegeden, hol keressem őket?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy friss egyetemista vagyok, itt Szegeden, és barátok híján, most neki állnék a keresgélésnek, 18-28 évesek nőket/férfiakat keresnék, csak barátkozási szándékból. Ezen kívül még elég új vagyok a városban, szóval bármilyen kiindulási pontnak örülnék :) Már nagyon hiányoznak, szóval remélem itt a GYIK közösség segít nekem megtalálni őket :) Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat, meg az értelmetlen de legalább vicceseket is :) Köszi-puszi-pacsi

Utóirat, ha fontos, 180 centi, 76 kiló, barna szem, barna haj

18/F



2013. szept. 10. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik talán legfontosabb infó szegedi egyetemistaként, hogy a Pizzafutárnál ingyenes a házhoz szállítás! :D Hát ööö, mit mondjak még? Én is csak 1 éve lakom itt, gólya vagyok, a suliban még nem igazán sikerült barátokat szerezni... de szerintem menni fog, van rá 4 évünk! :)

Ha bármilyen kérdésed van közlekedéssel, kikapcsolódási lehetőségekkel vagy akármivel kapcsolatban, írjál nyugodtan. Nem garantált, de hátha tudok segíteni. :D


Sok sikert az új élethez!

19/L

2013. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
írtam privit :P
2013. szept. 10. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én magam egész életemben Szegeden éltem, szóval tőlem nyugodtan kérdezhetsz! :) Magam is első éves egyetemista vagyok, bár már a második hét alapján azt mondhatom, hogy ezerszer jobban érzem magam, mint gimnáziumban. Sokkal jobb barátokra tettem szert. :)

Valóban fontos, hogy a Pizzafutárnál ingyenes a házhoz szállítás, ha egyetemista vagy, de más pizzériát ne is nagyon keress, mert ennél jobban nem találsz. (ne higgy azoknak, akik a pizzatoronyt istenítik!)

Milyen szakra jársz? :) 19L

2013. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mérnök infóra :)

És tudnátok mondani pár pubot, szórakozóhelyet ahol az átlag életkor 18-26 körül van, és jófej emberekkel ismerkedhetnék meg?:)

Vagy hol máshol kezdhetném a keresést első körben?:)

2013. szept. 15. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha napközben van szabadidőd, akkor mindenképpen járj el kávézókba, amik a Kárász utcán vannak. Rengeteg az egyetemista, sokan közülük egyedül vannak. Én is egyedül töltök el 2 és fél órát így.

Most folyamatosan vannak bulik a friss egyetemistáknak minden szórakozóhelyen, de ezek nem annyira jók ismerkedésre. A TIK könyvtára sem utolsó azért, itt is be lehet társulni ide-oda. :)

2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a még több infót, most már remélem el fogok tudni indulni :P
2013. szept. 16. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!