Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak új osztályba?

Hogy barátkozzak új osztályba?

Figyelt kérdés
Majd megyek közép suliba és nem tudom hogy hogy barátkozzak. Vagy hogy egyáltalán hogy legyen az egész. hogy szólitsak meg valakit? vagy mit mit mondjak neki?
2013. szept. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már többször így, hogy egy teljesen idegen környezetbe kerültem egy időre. Menj oda, és először csak nézz szét, hogy ki az aki szimpatikus, ki az aki nem. Majd ülj valaki mellé aki szimpatikus. Előbb-utóbb beszélgetni fogtok egymással, mert majd lehet, hogy ő fog kérni egy ceruzát tőled, vagy fordítva. És a hangnemből is érzékelheted, hogy bír-e téged, vagy nem. Remélem segítettem
2013. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké kőszőnőm
2013. szept. 12. 07:21
 3/3 anonim ***** válasza:
hát valaki mellé úgyis leülsz,megkérdezed honnan jött,ilyesmi,ezek az alap ismerkedős kérdések,aztán bejelölöd közösségi oldalon(sajna ma már ott lehet legkönnyebben kapcsolatokat építeni),és akkor már megtudsz róla pár dolgot amiről elbeszélgethettek
2013. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!