Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Végleg elvesztettem a legjobb...

Végleg elvesztettem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
6 éve ismerjük egymást a barátnőmmel és kb 4 éve vagyunk jóban. A tavasszal volt egy vitánk mert azt hitte mondtam róla valamit, de igazából nem mondtam róla semmit, de ő ezt nem hitte el engem pedig ez bántott. Utána egyszerűen csak nem beszéltünk erről és normalizálódott a kapcsolatunk, de egyre távolabb kerültük egymástól. Most az új suli évben szinte nem áll velem szóba? Nem merem meg kérdezni mert félek h őt ez az egész nem érdekli mert le se szar gyakorlatilag. Mindig érdekes volt a barátságunk sokszor volt h megbántott úgy h észre sem vette én meg nem is szóltam neki mert nem akartam elveszíteni az egyetlen barátomat. Szóval most nem tom, h mit kéne tennem vagy mit nem... tanácsokat várom előre is köszcsii :))

2013. szept. 10. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Ha tényleg legjobb barátnők vagytok, akkor beszélj vele erről mindenképp. A nyáron nem is találkoztatok/beszéltetek? Nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki szerint én elkövettem valamit ellene, szerintem viszont nem. 2 hétig nem beszéltünk, majd túl jutottunk a vitán. de utána már semmi sem volt a régi, egyre jobban eltávolodtunk, és kb 3 hónap után utálattá fordult köztünk a legjobb barátság. Én akkor rájöttem, hogy a miénk nem is volt igazi barátság, hisz ha az lett volna meg tudtuk volna beszélni és oldani a barátságunk alatt egyetlen egy előforduló problémát. (előtte vagy 4 éven át minden egyes nap együtt lógtunk, a másik életének minden egyes percéről tudtunk, megbeszéltük, mindenben egy nézőponton voltunk, olyanok voltunk mint a testvérek...) Akkor én is úgy éreztem, hogy nincsenek barátaim, nem tudom kivel megosztani a dolgaimat, hisz ő volt az, akivel mindent megbeszéltem, de ez az érzés el fog múlni, és új barátságokat fogsz kialakítani. Sőt, meg is fog erősíteni a későbbiekben.. csak ne csináld azt, hogy több hónapig egy barátnőn őrlöd magad, hogy miért viselkedik így, miért történt ez stb... nem éri meg, mert ha így viselkedik,mégse a legjobb barátnőd. De lehet, hogy csak arra vár, hogy megbeszéljétek, lehet neki se olyan jó ez a helyzet. Mindenképp ülj le vele beszélni, mondd el neki, mit gondolsz az egésszel kapcsolatban, lehet ő is úgy gondolja, és minden jó lesz a végén. A reakcióiból úgyis fogod tudni, hogy őt érdekli e még a barátságotok vagy nem. Ha úgy látod, hogy igen, küzdj érte. Sok sikert, remélem rendbe jönnek a dolgok.:)
2013. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk. A nyáron többször próbáltam vele beszélni de lepattintott mindig valami hülye kifogással...
2013. szept. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!