Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változhatnék meg?

Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Nincs semmi kitartásom (kicsit talán depis vagyok) pedig szeretnék rendszeresen sportolni, mindig csinosnak lenni, pozitívnak lenni és megváltoztatni az életemet.

De sose sikerül :( Mindig visszaránt valami. Hogyan vigyem ezt végig hogy ne rántsanak vissza a napi események a földre? Mert eddig sose sikerült kitörnöm.


2013. szept. 12. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én detto így vagyok bele, nagyon nehéz, de próbálj meg, minden nap egy-egy kitűzött cél közül csak egyet megvalósítani.

Én pl. ma tornáztam :D

Tegnap csinos voltam :D

Van, hogy egy vagy egy pár nap semmire nem vagyok képes, de van, hogy egy nap akár mindenre képes vagyok.

Hajrá :)

2013. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló. :) Mindig kisebb célokat tűzz ki magad elé, és akkor könnyebb lesz. És ha valamit teljesítettél, légy büszke magadra, és lépj tovább a következő "feladatra". :)
2013. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!