Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen? Hogyan változhatnék meg?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és eddig 3 barátom volt. Eléggé sok pasi jön azzal, hogy ilyen, meg olyan szép vagyok. Ezt én egyáltalán nem így látom, de nem is ez a lényeg. Egyszerűen nem tudok hinni nekik, mert sokan ki is mondták már, hogy ők azt hitték, ha járnak velem egy bizonyos ideig, akkor lefekszem velük. Szerencsére nem jött nekik össze, de valamiért egyre inkább kiábrándultam a pasizásból, és halálosan unom a bókokat. Megköszönöm, aztán arra gondolok, hogy esélyed sincsen, úgy is csak arra mennél... Eddig sem adtam esélyt sok fiúnak, de akiknek igen, azok tényleg rendesek voltak, csak hát úgy érzem, nem vagyok se szép, se semmi ehhez hasonló... Régebben sem voltam könnyen kapható, de most aztán amiatt lettem mérges, hogy páran csak annyira tartottak volna, hogy megkettyintsenek. Magyarán sehogyan nem vagyok kapható, és minden pasira, aki csak megnéz, bókol, vagy kedves magamban azt gondolom, hogy egy p/rverz alak, holott tudom, nem minden fiú lenne az, ha egyáltalán adnék esélyt bárkinek is. Egyszerűen béna vagyok a pasizáshoz és jobbnak látom, ha egyedül maradok, mert nem akarom, hogy kihasználjanak.

2013. júl. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Annyira tudlak sajnálni, mint.... hát szóval sehogy.


De pont miattatok jön létre az egyre nagyobb számú "lúzernek" kikiáltott csávó...

2013. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

1-es lúzerke: A hozzád hasonlú lúzerek nem a lányok miatt jönnek létre, hanem saját maguk teszik olyanná, amilyenek.


Kicsit gondolkodj logikusan.

2013. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lúzer csávók? Én inkább magamat tartom vesztesnek nem a csávókat...
2013. júl. 26. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


Pedig nem. Sokan vannak akik tök átlagosan indulnak aztán hajtják el őket folyamatosan és ettől omlanak össze mikor már huszadjára is megkapják, hogy "esélyed sincsen". Pedig ekkora a többségnek már igényei sem nagyon vannak mégsem jön össze a természet törvényei miatt.

2013. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Előtted az élet. Ne akard levonni a nagy igazságot néhány tapasztalatból. Ne higgy el mindent rögtön, de ne is gondold az, hogy mindenki egy szemét, tisztességtelen alak. Arra viszont készülj föl, hogy a srácoknak, akikkel összefutsz, lesznek szexuális vágyaik. Az, hogy valaki meg akar kettyinteni (ahogy fogalmaztál), tök természetes dolog. Nem azért van, mert ennyire tartanak, egyszerűen csak olyan a férfivágy, mint a tűz, ami letarol mindent... olyan, mint az éhség. Te sem gondolkodnál józanul, ha éhes lennél...

Kommunikálj a srácokkal... ez egy játék, nem valami élet-halál küzdelem. Nézd meg, kivel hogy jössz ki, és beszélgess! Ha megszolgálja a bizalmat és a vonzalmat, tovább léphetsz vele. De SOHA SEMMIT NE SIESS EL!

23F (hódító és a női lélek rejtelmeinek kutatója :)

2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ők azt hitték, ha járnak velem egy bizonyos ideig, akkor lefekszem velük."


Micsoda alaptalan tévhit...

2013. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!