Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik fiútipus jön be inkább?

Melyik fiútipus jön be inkább?

Figyelt kérdés

A nagyhangú, nemtörődöm srác, akinek minden mindegy, makacs és a saját feje után megy, vele rengeteg mindent átélhetsz, úgy hogy bele sem gondolsz a következményekbe. Azt csinál amit akar, és nem számítanak a határok.

Vagy a higgadtabb típus, aki színtén makacs, de megpróbál meggyőzni az igazáról, és ő maga is meggyőzhető, ha vele beszélsz van, hogy csak hallgatsz és azon töröd a fejed, milyen igaza van. Észreveszi az életben az apró kis semmiségeket is, és szívesen fog bele bármibe, amit ki szeretne próbálni. Betart bizonyos határokat, de csak azért mert ő azt akarja.


2013. szept. 15. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2.,mert én is ilyen vagyok
2013. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) Igen, én is. Egészen meglep, hogy milyen sokáig voltam az 1. csoporta tartozók tagjaival, szeretem őket, és jó velük lenni, de nekem túlzás, a folyamatos bulizás, és az, hogy mindent úgy tesznek, hogy nem gondolkoznak. Mivel melankólikus személyiségtipus vagyok, folyton gondolkodom, ami nem mindig jó, de ez vagyok én, és úgy érzem, arra van szükségem, hogy tudjak beszélgetni is néha komoly dolgokról. Ne csak nevetni mindenen.
2013. szept. 15. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszik a második :).
2013. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mindegyik lány azt írja, hogy a 2. de tudat alatt sajnos jobban vonzódnak az 1. típushoz...
2013. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó. :) Én azt hiszem azért, mert az elsőt könnyebb megszerezni valamilyen értelemben, az első szeret nevetni veled, benne van minden őrültségben, de nem kerültök közel egymáshoz, csak valaki vagy akivel jól lehet szórakozni. A második viszont az akit le kell nyűgöznöd, hogy közel kerülhess hozzá, és ha sikerült lenyűgözni ( ami igencsak nehéz ), onnantól kezdve felkeltetted az érdeklődését, és ő az aki jobban kitart melletted, mert érdekli minden ami te vagy.
2013. szept. 15. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a 2.-es. A felületesek buknak az 1.-esre. Mindig is volt ilyen, s majd azután sipánkodnak a lányok, hogy milyen rossz nekik.
2013. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj, kutatók által bebizonyított tény, hogy az ember jobban vonzódik az elérhetetlenhez, a nehezen kaphatóhoz, mint máshoz
2013. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2
2013. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp a 2.

Amugy azoknak a lányoknak az egyesek, kik buták.

2013. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2--

a tizenévesek az 1-est választanák de 23 fele már más a látószög..Viszont aki csak kalandra vágyik annak jó az 1 is.

2013. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!