Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon tanácstalan vagyok....

Nagyon tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Ez már zaklatás?

Figyelt kérdés
A történetem: 1,5 évig együtt voltam egy férfivel. Megalázott sokszor, zsarolt, betegesen féltékeny volt (saját apámat nem tudtam nagy jelenetek nélkül meglátogatni, mert meg volt győződve róla, h. szekszelni megyek). Közel a 40-hez nem dolgozott összesen egy évnél többet, az anyjáék tartották el, mai napig náluk lakik. Őszintén szerettem, elhittem, h. nem kell sehova,mert nincs protekciója. Sikerült bevinnem a munkahelyemre, ahol volt egy 4órás állás éppen. Mindig kaptam ezért is, mennyire lenézem, h. csak ilyen csicska munkát szánok neki, fillérekért, bezzeg én meresztem a hátsóm nagy pénzekért, mert ugye megtehetem, kiváltságosnak születtem, nőnek születtem... (soha eszébe nem jutott másod állást keresni, és nem hiszem h. nettó 90 ezerrel én olyan kiváltságos lennék, na mind1). Lényeg, h. már 9 hónapja otthagytam, de még mindig nem jutott túl rajta. Hallom ismerősöktől is, szapul mindenfelé amerre jár. Nekem is előadta magát nem egyszer- miszerint jellemtelen k.rv@ vagyok. Beígérte, h. idézem: "kulccsal fog p.f@n b..zni." Most egy ideje leállt rólam, nem köszön, de az lenne a legkevesebb. Most meg a közös kollégákat inzultálja, h. ők tudtak a dolgaimról és cinkostársaim?!!! Mit csináljak vele? A főnököt nem akarom ezzel terhelni...
2013. aug. 27. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a főnökhöz kéne fordulni, és legközelebb gondold át, kit protezsálsz be. Igen, ez zaklatás.
2013. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%

örülj, hogy megszabadultál tőle és sz@rd le! Vannak emberek, akik a saját sorsukon nem változtatnak, mert ahhoz gyávák, helyette utálják az egész világot.

Nézd levegőnek!!! Peregjen le rólad minden megnyilvánulása, majd idővel megunja. Ha felveszed vele a kesztyűt, annál inkább elemében lesz, arra vár. Hogy bármilyen reakciót, de reagálj! Mert még azzal "kapcsolatban" vagytok. LE-VE-GŐ!

2013. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!