Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel nehezebb kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel nehezebb kapcsolatot teremteni valakinek ha az utál táncolni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem tudok és nem is szeretek táncolni de bárhová megyek szórakozni mindenhol csak ez jön szembe legyen az egy szórakozóhely vagy kisebb összejövetel az ismerősökkel.Addig jól érzem magamat amíg valaki táncra nem perdül de onnantól egy rémálom számomra az egész.Pedig nem érzem hogy bot lábam lenne és ne tudnék meg tanulni táncolni de egyszerűen ez nem okoz számomra örömet és ahelyett hogy ez felszabadítana mint másokat engem inkább feszülté tesz.Ez az ismerkedésben pedig hatalmas hátrány legalább is én úgy érzem.

2013. máj. 9. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdekes én mindig is azt hittem,hogy a a legnagyobb hátrány az ha nem tudok normálisan beszélni csak makogok...

Nem szórakozóhelyen kell ismerkedni.

Vagy gondolod,hogy a buszon szteppelni kell?

2013. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 nagyon nagy:D

Kérd fel egy keringőre.

2013. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan. AMilyen téren nem vagy raj, olyan mint a többség, az adott közegben, akkor hátrányban leszel. eZ van.

Ugyanez a cigizés, az ivás is, a partidrogok is. Ha egy közegben rajtad kívül mindenki tolja ezerrel, te meg nem ,akkor te leszel ott a "nem túl jó arc". Ez van. A nem vagy egy közölünk effektus érvényesül.

Valóban szar, ezért nem járok én sem szórakozóhelyre, mert mindet gyülölöm, tánc, pia, partidrog, fos zene. Akkor meg minek menjen az ember ilyen közegbe, ha hány az egésztől.

2013. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na a 21:56-os hozzászólóval 100%-ig egyetértek.Mintha csak én lennék.Én sem cigizek,se nem iszok,a drogok szóba se jöhetnek nálam és már ezzel is kilógok a baráti körömből de ez engem nem nagyon zavar.Szórakozni sem nagyon járok mostanában sehova mert ahogy írtad "hányok az egésztől" de akkor mit csináljak?Üljek otthon?
2013. máj. 10. 15:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem a 21:56-ossal értek egyet hanem a 21:54-essel :)
2013. máj. 10. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eljárok eddzeni már nagyon régóta, csak ez ami életet. Ezen kívül imádok plázázni, de má--shova nem nagyon tudok járni. Mert nincs baráti kör, semmit. 25 felett ha kirekedtél a társadalomból, mert így jött össze az életed, akkor kb véged. Prostikhoz el lehet járni szexre. Kb ennyi.

Egyszerüen nem tudsz máshova, mert nincs hova.

Kimászni a parkba EGYEDÜL, bámulni a hangyákat a padon nem egy nagy szám. Közben nézed a szerelmes párokat, hogy hogy tocsognak a nyálukban. Nem túl nagy élmény. Egyedül oda se megy a kutya sem. Kocsmába ugye nem kell mondanom miért nem. Diszkó-olt már leírtam fentebb, hogy miért is vacak hely. Egyszerüen totál vert helyzet. Főleg ilyenkor, amikor már az iskolapadból, /akár felsőoktatási is/ kikerülsz, és még mindig nincs kutyád se. főleg mert levelezőn voltál ott is. Semmi. Totális vert helyzet, magány.

Persze be lehet símulni ilyen már régóta kialakult klikkekbe, gruppokba, ahol mindenki ismer mindenkit baráti kör van, de hogy te ott nagyon nem fogod érteni hogy kiről, meg milyen helyzetekről társalognak egymás közt az fix. Mert nem vagy benne az ő közegükben azért. Pletykálkodnak a legtöbbet, de neked lövésed sincs, hogy ki a fenékről beszélnek ezek? Mit érdekelnek ezek engem? Minek vágjak én ehhez jó pofát, ha nem is ismerem őket?

Így meg nem nagyon tudsz felzárkózni a társaságukba.

A jó nők mind kő keményen foglaltak, palikkal elég rendesen körbebástyázba, a társaság középpontjjaként.

Szinte esélytelen ismerkedni ilyenekkel.

Ott a gond, hogy sokan főleg baráti körökön belül mutatnak cska hajlandóságot ismerkedésre, ritka nagyon ha egy jó nő nem foglalt, ritka ha van jó szituáció az ismerkedésre is.

Szinte lehetetlen. Pont mint jó munkahelyet szerezni a mai világba. Minden dugig van.


Az a baj,hogy közterületeken a kutya sem akar ismerkedni. A szórakozóhely való arra. Ott szokták egyébként a legjobb macákat összeszedegetni a fickók,én már észrevettem. Persze csak általánosítás, de azért legtöbbje ott.

Ha nem iszol alkoholt eleve gátlásosabb, stresszesebb vagy, nem megy úgy az ismerkedés sem. Sokaakat az a szemét alkohol tuningol. Anélkük ugyanúgy fosnának mint józanon. Add magad, persze.....látszik mennyire magukat adják,ha részegek. Nekem ez nem tetszik.

Igaz, annyira nagyon nem is ugrálok érte,hogy legyen barátnőm.

2013. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a szomorú hogy egyre nehezebb normális lányt találni vagy ha sikerül is megismerkedni egyel akkor hótziher hogy van barátja.Én még nem vagyok 25 de már nem kell sok.A közelebbi barátaimra akikkel együtt nőttem fel nem nagyon számíthatok ilyen téren hogy csajozás vagy ismerkedés mert hát náluk is csak az megy hogy "menjünk diszkóba,jól beb*szunk aztán felszedünk valami csajokat".Csak ugye a helyesebb lányok nem állnak össze az ilyenekkel akik meg igen azok meg hát nem az eseteim.
2013. máj. 10. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Ahelyett, hogy itt sírsz, kezdd el nézni az "Én táncolnék veled" videókat.
2013. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!