Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mire kell gondoljak?

Ilyenkor mire kell gondoljak?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismertem egy srácot, sokat beszélgettünk, eljártunk pár helyre. Én nagyon jól éreztem magam vele. Szerintem barátok voltunk, ha nem is azok a nagy barátok de barátok. Legtöbbet interneten beszélgetünk, de már napok óta nem ír nekem. Ha írok neki arra sem kapok választ. Megnézi, de nem válaszol, még csak annyit sem legalább, hogy menjek a... Igyekeztem normálisan viselkedni, semmivel nem bántottam meg. Fogalmam sincs, hogy mi lehet, általában nem mondja ki amire gondol.

Szerintetek csak úgy megunt vagy mi lehet?

Mert elég rosszul esik, de ezt inkább nem mondom neki. Már mindenféle elmélet végigfutott a fejemben...

Én 15L, Ő 17F



2013. szept. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, ezt meg kell tőle kérdezd. Különben lehet hogy jelenleg h*lyének néz, mert tűrőd. A fiúk általában nem a rendességükről híresek, hanem a bunkóságukról (TISZTELET A KIVÉTELEKNEK !!!).

Szóval amit tehetsz : SZÉPEN megfogalmazod neki hogy mit gondolsz és miért kerül, vagy untatod vagy megbántottad stb (ezt rádbízom), elküldöd neki az üzenetet, s hidd el ha erre sem fog válaszolni, akkor egy bunkó f * sz ! :D

2013. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megfogalmazok neki egy nem túl hosszú levelet, most már ragadnak a szemeim. Csak ja..attól félek, hogy arra sem kapok választ..
2013. szept. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!