Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim.15 éves...

Barátkereső kérdése:

Nincsenek barátaim.15 éves fiú vagyok, magányos. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt(ak) igaz barátaim, akik megértenének és nem röhögnének ki, ha komoly dologról beszélek. Mindenki saját maga válogatja a barátait, de én még nem találtam mg az igaz barátokat. Lehet, hogy én rontok el valamit? Általános iskolában voltak "gyermekkori" barátaim, de a ballagás után nem tartottuk tovább a kapcsolatot egymással, mert mindenki másik iskolába ment tovább tanulni, valaki kolis lett stb. Én tudom azt, hogy nem a külső számít, de sokan nem tudják ezt! A suliban piszkálódnak a külső miatt, mert azt hiszik magukról, hogy ők tökéletesek, pedig senki sem tökéletes. Egy kis információ rólam:

Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek. Ha unatkozom a League of Legends játékkal játszom.

Valaki tudna segíteni?



2013. szept. 22. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ja LOL-os vagy ez mindent megmagyaráz :DD
2013. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, az Isten is megsegít ;) Gondolkozz már el egy kicsit, aztán ha jutottál valamire írd le nekünk!
2013. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azért nincsenek barátaim. mert túl sokat LoL-ozok. Amíg ált. iskolás voltam még nem LoL-oztam, mivel a barátaimmal voltam. Ballagás után elkezdtem unatkozni, kerestem valami elfoglaltságot és rátaláltam a LoL-ra. Igazából nem sokat játszom, napi 1, max 2 meccs.
2013. szept. 22. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess másokkal,járj el valamilyen sportra vagy valami ami tetszik,ne csak otthon ülj és várd,hogy na majd valamikor lesz valami. Ha akarsz valamit tegyél érte. Nekem nagyon jót tett,hogy eljárok sportolni jó pár emberrel megismerkedtem,járj társaságba,én se vagyok egy hű,de szép ember,de ez az én bajom,ha nem tetszik valakinek az már az ő baja. Ne érdekeljen mások véleménye,ne legyél félénk visszahúzódó. Nem mindenki szeret beszélgetni egy fallal. Legyél nyitott! Sok sikert. :)
2013. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj, velem lehet beszélgetni :)

14/l

(Szintén JÁsz-Nagykun-Szolnok megye)

2013. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. 17/F/meleg
2013. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!