Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha az egyik...

Mit csináljak, ha az egyik barátnőm képtelen 5 percig elszakadni a mobiljától?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 1 éve kint vagyok Németországban, és azóta van egy barátnőm. 14 éves, egyke és túl sokat tesz mások véleményére. Mindig, ha találkozunk, folyton a mobilján lóg, sőt olyan is volt, hogy miközben én vele beszélgettem, addig ő mással chatelt. Nincs saját stílusa, csak azt tetszik neki, ami másoknak is. Mindig a régi barátairól mesél, de képtelen tovább lépni és másról beszélni. Rám nem hallgat csak az anyjára, aki ugyanez idősebb kiadásban. Bármit mondok, teszek, írok, nem hallgat rám. Nem tudom, mit csináljak, mert nem hisz nekem, még ha fejen állnék, akkor se hinne nekem. Mit csináljak?
2013. szept. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért barátkozol vele? Ez elég egyoldalú barátság.
2013. szept. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alapból, ha nem a neten lóg, akkor tök jófej, és ha tök jókat tudok vele beszélgetni, csak...netfüggő
2013. szept. 22. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
alapvetően ez a mai fiatalaok többségére jellemző,hányszor látok olyat hogy elmennek bulizni vagy csak beülnek egy kávézóba akárhova,és az első dolguk hogy post-olják a fb-re hogy itt meg itt vagyok,ezzel és azzal,és fényképezgetik hogy mit isznak,esznek,kérdem én,mire jó ez??!!ha elmegy valaki a barátaival valahova akkor azért megy el hogy jól érezze magát velük,a neten lóghat otthon is eleget.egyébként nemrég láttam erről egy jó mondatot:"az élet az ami a mobilod nyomkodása közben körülötted történik"-sokan megfogadhatnák...
2013. szept. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Törd össze a mobilját, persze csak ha kitudod fizetni. :-D
2013. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszer, mikor találkoztok te is mobiloz és írj rá(úgy, hogy ott vagy mellette). Néha mondj valamit szóban is és lassan el lehet szakítani a mobiljától.Vagy érd el, hogyha fellép az internetre, akkor a te dolgaidat lássa(megosztások, kiírások)
2013. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én barátnőm is ezt csinálta. Bárhova mentünk, bármit csináltunk állandóan Facebookozottt. Párszor feltettem róla képeket(a képeken épp telefonozott) és ilyen kiírásokkal: "egy tali a barátnőmmel". Először egy kicsit megsértődött, de utána belátta,hogy igazam van és abbahagyta.
2013. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!