Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ennek van valami...

Szerintetek ennek van valami jelentese? Lehet, hogy tobb, (lesz) mint baratsag?

Figyelt kérdés

Legjobb baratnom (16-17) megismerkedett egy sraccal (18-19)...

Es egyre jobban osszebaratkoztak, es a srac elnevezte a baratnomet Madnessnek, ami orultet, orultseget stb. Jelent...erre baratnom egy kicsit megsertodott,mert nem tudta, hogy milyen ertelemben gondolja a srac.

(Amit a baratnomrol tudni kell, hogy eleg depresszios fajta)

Szoval megkert engem, hogy kerdezzem meg a sracot, hogy hogy gondolta...

A kovetkezo valaszt kaptam:

" olyan mint egy szinusz gorbe... egyszer nagyonfent egyszer nagyon lent.

Amikor boldog akkor en vagyok a vilag legboldogabb embere, amikor szomoru akkor agyf@$zt kapok, es az oruletbe kerget. "


2013. szept. 24. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Személy szerint eléggé meglepődnék, ha a srác nem szeretne többet, mint barátság.
2013. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátnődön múlik.

A srác nyílvánvalóan többet akar.

2013. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, a baratnom neveben is.
2013. szept. 24. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, persze. A "barátnőd".

Amúgy ki tudja? A legjobb fiú barátom nekem is azzal a felkiáltással mutatott meg egy számot a minap, hogy "olyan beteg, mint te vagy, szóval egy közös pont már van bennetek". Nem tudom, szerintem ez nem sértő, inkább poénos (egy szinten), tehát nem értem, a "barátnőd" miért sértődött meg rajta.

Ettől függetlenül a srácnak még lehet, hogy tetszik a "barátnőd", csak mondom, hogy a fiúknál a dilis, beteg, zizi, pozitív értelemben véve inkább a jófej, aranyos lány szinonimája, mint a vonzóé. Legalábbis a fent említett úriember kicsit illuminált állapotban egyszer hirtelen felindulásból elmagyarázta nekem, és akkor rengeteg össze-vissza értelmetlen félmondat után nagyjából erre jutottunk. :D

2013. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tenyleg a baratnom.

Bar olyan, mintha a noverem lenne :3

Mindent megbeszelunk egymassal.

2013. szept. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!