Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hónapok óta vagyok tanácstalan...

Hónapok óta vagyok tanácstalan, nem tudok dönteni. Az álmaimat adjam fel vagy a barátaimat?

Figyelt kérdés
Ti mit választanátok ha olyan helyzetbe kéne kerülnötök hogy a legőszintébb barátságaitoktól vagy az álmaitoktól kéne megválni?

2013. szept. 24. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzet nincs, ha csak nem az az álmod, hogy agyoncsapod a barátaidat.


A barátok, pont attól barátok, hogy mindig minden körülmények között számíthatsz rájuk. A barátságban a távolság se akadály. Amelyik barát eltűnik, az nem is volt igazi, azért nem kár. Így hát azt mondom élj az álmaidnak, a barátaid megvárnak.

2013. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, a barátok az álmaid megvalósításában is barátok,még ha ő szerintük nem cselekszel jól, akkor sem állítanám meg a dologban, esetleg csak elmondanám a véleményem! ennyire nem lehetnek önzőek! ha nem komák a dologban, akkor nem is barátok!
2013. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátaidat a rendörségen?
2013. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem rendőrségi ügyről van szó szerencsére... Csak arról, hogy nagyon messzi kéne lennem tőlük, és mivel a családom és én köztem nem olyan nagyon erős a kötelék, a barátaim azok, akik legközelebb állnak hozzám...:(
2013. szept. 25. 11:59
 5/7 anonim válasza:
Nézd! Te még itt sem kerülsz ténylegesen választás elé! Nem kell "választanod"! Azzal,hogy valóra szeretnéd váltani az álmaid,nem hagyod cserben a barátaidat! Nem csak akkor barátok a barátok,ha minden nap,vagy sűrűn tudnak találkozni. Hanem attól,hogy nem kell találkozniuk,de tudják hogy ott vannak egymásnak! Különben meg,ha igaz barátok,akkor ők is csak buzdítani fognak,hogy menj az álmod felé és éld meg,ha teheted, Tudod hányan nem tehetik meg? Örülj ennek inkább :) Mellesleg,itt fog majd kiderülni kik az igaz barátaid. Azok,akiknél a távolság nem fogja elpusztítani a kapcsolatot. Sok sikert! :)
2013. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)

Remélem nem halványul el a barátságunk igazából ettől félek, de szerintem ez életre szóló..

2013. szept. 25. 18:33
 7/7 anonim válasza:
a barátaidat add fel,magadra koncentrálj,meglátogathatod őket.............................
2014. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!