Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznom kéne legjobb...

Barátkoznom kéne legjobb barátnőm fiújával?

Figyelt kérdés
Oké látom én, hogy ez hülye kérdés, de legjobb barátnőmnek (akivel így gyakorlatilag egymás seggében vagyunk már 5. éve) már egy éve van egy tartós kapcsolata. Nah már most a fiú 5évvel idősebb, én meg 19létemre kis tinilânynak érzem magam, ha ők együtt vannak meg hát minek zavarjak. (Ezért mindig kihúzom magam az olyan helyzetek alól, ahol hármasban lennék). Most eldöntötték, hogy összeköltöznek és mivel egy épületben lakunk kérvekelletlen is találkozni fogok a pasijával is. De egyszerűen nem érzem, hogy lenne közös témánk, én örökgyerek vagyok meg harsány, a pasi komoly és merev. Barátnőm érdekében jóba akarok vele lenni, de nem tudom hogy barátkozzak. Már a párom is jobban elvan a pasassal mint én :""")
2013. szept. 25. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Szentem barátjozhatsz vele, de amikor látod, hogy olyan dolgokról beszélnek, ami rájum vonarkozik, akkor inkább hagyd őket. Am próbálj vami témát találni, ami őt is érdekli. Mondod h merev, egy kicsit vidítsd fel, szóval legyen egy kicsit boldogabb, vagy érted nem? Sok sikert
2013. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!