Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat keresünk!?

Barátokat keresünk!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy most jöttünk egyetemre ketten vagyunk lányok, megismertünk egy fiút akivel barátság szintjén tök jól elvoltunk meg minden, de most valami lett vele.. Állandóan játsza másnak az agyát,ha nincs ott senki akkor mi is jók vagyunk neki amugy le se szar minket... A másik barátunk komolyan hülye mert állandóan csipked meg minden egy idióta elég elviselni a buszon hazafelé hétvégente :D Szóval szeretnénk valami normális embereket magunk köré de nem tudjuk hol keressük? :))
2013. szept. 25. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jártok?
2013. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pécsi Tudomány Egyetemre miért? :)
2013. szept. 25. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból, akkor én kiestem a körből, mert budapesti vagyok. csípjetek vissza a másik barátotoknak, végülis szerintem bárhol találhattok normális embereket, sokféle egyetemi rendezvény van, nem csak bulik, hanem szakmai rendezvények is, legalábbis nálunk így van.
2013. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!