Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most mire véljem?

Ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy nagyon vártam,hogy írjon egy személy, hát írt is, én meg 2 perc elteltével már azonnal válaszoltam is neki.Szerintetek nagyon letámadtam? mert én attól tartok.

Ezt a kérdést már kiirtam és köszönöm,hogy megnyugtattatok, ám ott van a probléma,hogy a legújabb lépése a kedves személynek,hogy válaszolok,kérdezem a hogylétéről,hogy mit csinál mostanság, erre ő semmi (a közösségi oldalnak köszönhetően láttam,hogy ő látta) sőt még kiirja,hogy neki nincs szüksége egy lányra, mert ott van neki a kutyája,s azóta nem is vélaszolt.Ám az a furi,hogy eddig amikor beszéltünk nem tűnt fel,hogy lenne valami baja velem...Szóval, Ezt most mire véljem ?? És mit tegyek?

Köszi előre is! :)



2013. szept. 26. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Attól még,hogy ilyet ir ki nem biztos,hogy rád gondolt...
2013. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aster O. Sys válasza:
Próbálj vele találni egy közös témát. Mert belegondolsz, a szia, hogy vagy - téma eléggé alap és jó, igen kedves kérdés, csak az ember egy idő után unja, ha mindig ugyanazt kell rá válaszolnia :)
2013. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok, de szerintem ez már rég elúszott, ezt azért gondolom így,mert leírtam,hogy jobban össze kell kapjam megam a tanulásban meg,hogy mostanság azon gondolkodom,hogy milyen szakmát kéne válasszak,hogy akkor a szükséges tantárgyakból felkészüljek. Sulis cuccok, ami őt is érinti,hiszen jovő évben végez. De mint már írtam,nem válaszolt és azóta sem, azért ez már reménytelennek tűnik.És az a legrosszabb,hogy közben nagyban aktivkodik a közösségi oldalán, s még egy félsoros választ sem ír.
2013. szept. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!