Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez barátság lenne? Miért...

Ez barátság lenne? Miért ilyen köcsögök?

Figyelt kérdés

9.-esek vagyunk. Az osztályból legjobban két lánnyal lettem jóba, nevezzük az egyiket A-nak, a másikat B-nek. Szóval A újabban egy másik lánnyal barátkozik az osztályban, ez kb 2 hete kezdődött és azóta le se szar kb. engem meg B-t. És basszus bírom, hogy ma is, megbeszéltük A-val és B-vel, hogy elmegyünk picit a városba, meg bemegyünk valahová enni, erre Mi B-vel kijöttünk a suliból, vártuk, hogy mikor jön A...hát ott volt az újdonsült barátnőivel...na mindegy, szóval így 5-en elindultunk, beültünk egy Burger Kingbe, de ott is A csak a másik két lánnyal beszélgetett, rám és B-re mg csak nem is nézett...aztán elindultunk hazafelé, mi meg B-vel megláttunk valamit az egyik kirakatban, és mikor elindultunk utánuk, már ott jártak 50 m-el arrébb...és ott néztük B-vel, hogy vajon A-éknak mikor tűnik fel, hogy nem vagyunk ott....hát megsúgom, észre se vették, hogy mi eltűntünk...

de amúgy mindig ezt csinálja, meg A is olyan fura mostanában, engem mindig lecsesz a hülye vicceim miatt, meg pl. így odadőltem hozzá, és így mondta, hogy -Menj már innen!... persze az új barátnője akármit mond, minden szava szent és sérthetetlen, ráadásul együtt van óránk is, és olyankor is én óra előtt ott ülök egyedül a padban, mert A mindig megy oda beszélgetni a másik csajhoz...ha meg odamegyek hozzájuk és így kérdem, hogy mizujs, miről beszélgettek, úgy csinálnak, mintha ott sem lennék...

annyira unom már ezt...

szerintetek mi baja van? mit kellene tennem? mondjam meg neki, hogy szemétség, hogy így észre sem vesz?

15L


2013. szept. 27. 20:18
 1/9 anonim válasza:
Szard le az egész lányt úgy ahogy van. Ismerek én is ilyen embereket. Hidd el jobban idegesíti az hogyha nem keresed a társaságát, mint hogy egyfolytába érdeklődést mutatsz felé. Amúgy én is jártam már így és azóta is útállom az illetőt szal nem kell az ilyenekkel foglalkozni. :-)
2013. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9.-ben mindig változnak a kapcsolatok, lehet, hogy akivel most jóban vagy, suli végére már utálni fogod, vagy fordítva
2013. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom a másik szemszöget, ezért azt is fel kell vetnem, hogy A-nak van egy nagy oka arra, hogy miért is kerül téged. Nem megsérteni akarlak, de ez nekem hasonló. Kb. ilyen lehetett egy másik "barátnőm" gondolatai is, amikor én egy másik társasághoz csatlakoztam. S az se azért, mert hú új társaság, és ők népszerűek meg minden. Nem. Hanem elegem lett. De ezt tegyük félre.

A lényeg az, hogy lehet az is, hogy ővele nem bántatok olyan rendesen és megunta. Talált egy jobb társaságot, akikkel jól érzi magát. De ezt nem tudhatom, erre ti tudjátok a választ. Gondoljatok bele, hogy viccelődésnél mennyiszer veszitek elő őt témaként. S hogy beszéltek vele, ízlésetek egyezik e. Nem erőltetsz e rá semmit. Stb.

Másrészről pedig az is lehetséges, hogy a másik társaság érdekesebb számára, s közben elfelejt titeket. De ez csak tipp.

Most mindegyik válasz, ami ide érkezik tipp, amit nem lehet megválaszolni konkrétan. Szerintem beszélj vele, s ne olyanoktól kérj tanácsot, akik az életben nem találkoztak veletek, és fogalmuk sincs egy ilyen fogalmazásból biztosra, hogy ki-ki milyen a másikkal. Nem bántásnak mondom tényleg, sem nagyképű nem akarok lenni. De én ezt tenném. :)

13/L

2013. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem...én legalább is mindig kedves voltam vele, sosem hagytam ki a beszélgetésekből, stb., amikből azt hihette, hogy unom őt...szóval nem tudom, mi baja van.
2013. szept. 27. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"engem mindig lecsesz a hülye vicceim miatt, meg pl. így odadőltem hozzá, és így mondta, hogy -Menj már innen!.."


Vedd már észre magad.. ez a lány már rég nem a barátnőd, ezt százféleképpen a tudtodra is hozta. Hagyd békén, ne keresd, ne mondj neki semmit, ennek vége.

2013. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.

Akkor inkább egy jobb társaságot talált a jelek szerint számára. Nem kell az ilyeneket erőltetni. Felesleges. Még megbeszélheted vele, s akkor elmondja neked őszintén jobb esetben.

2013. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22:56 nem nekem kéne észrevennem magam ;) ahhoz képest, hogy nem a barátnőm, jól elvan, amikor rámírosgat facebook-on, hogy mi bajom van, meg ilyenek..
2013. szept. 28. 10:51
 8/9 anonim válasza:

nem vagytok barátok.Kilencedikesek vagytok,akik az első hetekben "egymásba kapaszkodtak". Nálunk is így volt,végül senki sem azzal lett jóba,akivel év elején próbált barátkozni..

16/L

2013. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
://
2013. szept. 28. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!