Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít, hogy mondjam meg...

Idegesít, hogy mondjam meg neki hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Legjobb barátnőmről van szó, mindig nagyon jól elvoltunk de mostanában egyre jobban idegesít pár dolog.

Az egyik az hogy utánoz. Akármit csinálok azt ő is. Bár nem vagyok rá büszke, régen vagdostam magam, akkor ő is. Elkezdtem hallgatni egy bizonyos együttest, mikor megmutattam neki kb. ez volt a reakciója "Fúj mi ez?", másnap pedig azt hallgatta. Anyukámmal hozattam pestről egy pólót, 1 héttel később neki is olyanja volt. Vettem egy cipőt, másnap ő is ugyan olyanba. Vannak ilyen hülye szóhasználataim, pl: 'hát jó', mióta ezt mondogatom ő is.

Mondták már nekem hogy örüljek neki, mert ez azt jelenti hogy valamit jól csinálok, de engem nagyon idegesít. Összegezve 4-4 ugyan olyan pólónk van, 2-2 ugyan olyan karkötőnk, 1-1 pár ugyan olyan cipőnk, 1-1 ugyan olyan nyakláncunk, 4-4 ugyan olyan körömlakkunk, és ha nagyon gondolkoznák több is eszembe jutna.

A másik pedig az hogy nekem rögtön be kell számolnom a problémáimról, és hogyha én megkérdezem őt hogy mi baj, akkor rögtön "mit érdekel az téged?".

A harmadik pedig az hogy én egy csomószor hívtam át magamhoz, és szinte sose jött, bezzeg mikor ő hív nekem rögtön mennem kell különben összedől a világ.

A negyedik hogy még a legszomorúbb dolgot is képes elhülyéskedni, példának okáért: jó múltkorában néztünk egy elég megható filmet, akármi történt benne ő rögtön kiparodizálta és röhögött mint egy eszetlen vadliba.

Mind ezeken felül nagyon jó fej, lehet vele hülyéskedni.

Hogy kéne megmondanom neki ezeket anélkül hogy megbántsam?

14/L

Ő 13/L



2013. szept. 29. 21:26
 1/5 Feke88 válasza:
100%

Ha idegesít, akkor ne foglalkozz azzal, hogy megbántod-e, vagy sem! Vagy szerinted mindent egyedül neked kell lenyelned, ő meg vigyorogjon tovább, mintha misem történt volna?

Ha más nem, küldd át neki ennek a kérdésnek a linkjét! :D Csak észhez kap!

2013. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alaque ***** válasza:
Mindenképpen mondd meg neki, mert ez így ritka egészségtelen. Be kell vállalni, hogy esetleg vérig sérted, de ha nem mondod el neki, azzal nem csak a saját helyzetedet rontod, de őt is megfosztod a lehetőségtől, hogy fejlődjön, hogy felülemelkedjen a hibáin.
2013. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így,kerek perec,hogy meg is értse.
2013. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Küldd el neki a linket! Nem kell szépíteni. Nehéz megmondani, de muszáj, sokkal jobb lesz, hidd el. Tapasztalatból mondom. 14/F
2013. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ugyanez a helyzet.
2013. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!