Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye nem csak én vagyok ilyen...

Ugye nem csak én vagyok ilyen elb*szott?

Figyelt kérdés
Már bocs a kifejezésért... Csak néha elgondolkodom, hogy lehetek annyira béna, hogy egyetlen havert/barátot sem sikerült még összekaparnom az új suliban. Több "klikk" is kialakult már, ahol röhögcsélnek szünetről szünetre, én meg hatszor megyek a mosdóba, hogy teljen az idő, vagy halálra eszem magam, neadjisten tanulok is! :D Van még pár ilyen emberke, ahogy látom, hozzájuk igyekszem közeledni, de nagyon nehéz. Szeretnék nem ráparázni, csak bosszant, hogy csendes, visszahúzódó strébernek tűnök, mikor valójában egy hülye állat vagyok... :D
2013. okt. 2. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Most kezdted a középsulit? Én a legjobb barátnőmmel novemberben "nőttünk össze" 9.-ben és azóta is tart a barátság, több mint egy évtizede.

Novemberig meg csapódtam egyik klikkből a másikba, jó kapcsolatokat alakítottam ki, aztán rátaláltam az igazi barátságra :)

Én is jó nagy hülye tudok lenni (csak én lányban :D ) szóval ez jól jött mikor már megismertem majdnem mindenkit, jól szórakoztunk :D

2013. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gimi, egyetem. Középsuliban nagyon jól elvoltam, hajjaj, túl jól! :D És én is lány vagyok.
2013. okt. 2. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakest vagy ilyesmi szokott felétek lenni? Ott általában egész könnyen lehet ismerkedni :D
2013. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És nem, nem csak te vagy. Nekem ez a második évem itt és a középsulis haverjaimon kívül kb senkit sem ismerek :D
2013. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!