Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Klau84 kérdése:

Szerintetek létezik fiú-lány barátság? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mert nem.
2013. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.Jelenleg 3 lánnyal vagyok nagyon jó baráti viszonyban. Az egyik szinte már a húgom,a másik kettővel pedig nagyon közel állunk egymáshoz.Szinte mindent meg tudunk beszélni és egyik oldal felől sincsen az,hogy ebből több legyen mint barátság.
2013. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Úgy vettem észre, hogy amíg én azt gondolom barátok vagyunk, illetve, hogy barátság céljából ismerkedünk, gyakran a másik fél ennél többre vágyik. Ettől függetlenül vannak még barátaim, akikről ez még nem derült ki. Még pár év és tudok válaszolni a kérdésedre :D
2013. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél egészséges és boldog párkapcsolatban él, akkor igen.
2013. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem.

Kétszer volt velem ilyen (én vagyok a lány).

Mindkét alkalommal párkapcsolatom volt, egyszer a másik félnek is.

Mindkétszer megtörtént, hogy kezdtünk többet érezni egymás iránt, mint kellett volna. Sajnos a barátság is így megszakadt.

A haveri körben viszont a mai napig több a fiú, mint a lány.

2013. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Van, ha

a; mindketten boldog kapcsolatban élnek.

b; megpróbálták és nem ment.

2013. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A legtöbben úgy tapasztalják, hogy nincs. Mondjuk elég hülye érvek szoktak feljönni, vagy csak az emberek működnek számomra felfoghatatlanul furcsán (vagy én megyek szembe a forgalommal).

Én úgy tapasztaltam és tapasztalom, hogy van, de mint egy másik kérdés alatt megtudtam, mi ritka állatfajok lehetünk.

2013. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én is hiszek benne.Szerintem létezik.Fiú-lány barátság-legjobb barátság! Inkább legyen 1 igaz fiú barátom,mint 100 hamis barátnőm
2013. okt. 3. 21:29
 10/14 Ravel ***** válasza:

Szerintem nincs. Mivel előbb-utóbb valamelyik fél többet érez a másik iránt, max nem mondja el.

Haverság lehet, barátság -igazán közeli- nem.

Szerintem.

2013. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!