Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik barátság ellenkező...

Létezik barátság ellenkező neműek közt?

Figyelt kérdés
Tudom, végtelenszer ismételt kérdés, de mostanában felmerűlt bennem ez a kérdés. Amikor rákérdeztem mindkét megkérdezett srác nemlegesen felelt, a lányok meg nem tudtak dönteni. Az egyik fiú azt mondta, hogy az egyik fél szabályszerűen többet érez, ha nem mindketten. Elmesélt egy történetet, amikor elmentek bulizni a haverokkal, és a gyerekkoruk óta barátok fiú-lány ismerősei egymásba gabalyodtak alkohol hatására. Szerinte az alkohol kihozza az emberek igazi énjét. Ti mit gondoltok? Nektek vannak ellenkező nemű barátaitok?
2013. szept. 17. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyik fél sem tudna vonzódni a másikhoz valami okból kifolyólag (pl. saját nemüket szeretik), akkor lehet. Egyéb esetben úgyis több lesz.
2013. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz barátságon?


Ha azt, hogy jól eltudnak beszélgetni, számíthatnak egymásra, akkor igen.


De ha napi szinten találkoznak, mindenhova együtt mennek, akkor előbb-utóbb valamelyik fél többet akar majd.

2013. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
létezik, persze... egészen addig, ameddig részegen egyszer nem dugnak egy hatalmasat. Onnan kezdve vagy sose beszlnek többet, vagy összejönnek
2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik..3 év alatt és 95 fölött.
2013. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de előbb-utóbb az egyik fél többet akar majd.
2013. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor, ha egyik sem akar semmit a másiktól.

Több csak akkor lesz, ha mindketten akarják, de ez ritka, mert akkor nem "barátkoznának", hanem járnának.

Ha csak egyikük akar szerelmet, abból nem lesz semmi, se kapcsolat se barátság.

2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen párost, de ott a csávó homár :D
2013. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AeonFLUX ***** válasza:
Ez a kérdés egy lerágott csont.
2013. szept. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 klau84 válasza:
szerintem létezik.Nekem is van egy fiú barátom,akire mindig számíthatok és ő is rám.Úgy szeretem mintha a testvérem lenne.
2013. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!