Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék összebarátkozni a...

Szeretnék összebarátkozni a saját neméhez vonzódó pasival. Lehetséges vajon?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 00:10
 1/4 anonim válasza:

ha van sok ismerősöd akkor valószínűleg már sikerült is.

Nincs kiírva homlokukra hogy homó vagy ilyesmi.

2013. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Épp ez a baj,hogy nagyon minimális az ismeretségi köröm.

Ezért szeretnék még valakit.(Van Párom,társat nem keresek.Van még 1 nagyon jó barátom,aki szintén férfi.De ő folyton célzásokat tesz,h mi mindent szeretne velem csinálni.Én viszont nem vonzódom hozzá úgy és meg is mondtam kismilliószor,de nem érti meg.Ez elég idegesítő.A hímneműek társaságát jobban szeretem.Kéne olyan pasi,akivel ellehetnék időnként,de nem kéne attól félnem h rám akar mászni.

2013. okt. 5. 00:20
 3/4 kabarbi válasza:

nekem van egy fiúbarátom, aki a saját neméhez vonzódik.

nagyon jól lehet vele mindenről beszélgetni, mikor szakítottam a párommal, ő volt aki mellette volt. Már régóta ismertem, mikor ő mesélte el nekem, hogy nem a lányokat, hanem a fiúkat szereti. a párját is ismerem, de mivel ő nem itt lakik, vele kevesebbet találkozom.

De, hogy te hol találsz ilyen fiút, azt sajnos nem tudom. nincs a homlokukra írva, hogy milyen nemi identitásuk van.

akin meg látszik, azzal én nem szívesen barátkoznék. :)

szép napot!

2013. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok és a nőket szeretem, a férfiakhoz nem vonzódom, még csak nem is barátkozom a saját nememmel. A lányokkal pedig azért nem, mert nem értek az ismerkedéshez, valahogy nincs szerencsém a barátkozásban. Jó lenne ha lenne legalább egy lány barátom, rámászni biztosan nem másznék, mert én ahhoz túl hülye vagyok. :D Ha gondolod, keress meg, 99% hogy messze laksz, nagy távolság esetén meg úgy sem én lennék az ideális fiúbarát.
2013. okt. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!