Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem köcsögség kicsit a haverom...

Nem köcsögség kicsit a haveromtól, hogy én kölcsönadtam neki amit kért, de Ő nem hajlandó nekem semmit kölcsön adni?

Figyelt kérdés

A haveromnak én kölcsön adtam ha kellett neki valami, akár fényképező, mert kellett neki full HDs kamerám nála volt 2 hónapig, akkor adtam kölcsön neki DVDket, újságokat, fülhallgatót, könyveket.

Erre mikor én kértem volna kölcsön a PS3 át, nem adta. Pontosabban nem azt mondta, hogy nem adja, hanem hogy "jajj, most pont a héten elromlott!" oké, akkor nem is kértem tőle kölcsön csak olyan 2 hónap múlva akkor meg "jaj, hát most nem vagyok otthon, nem tudom oda adni!" akkor 1-2 hónap múlva megint elkértem, akkor meg "jajj, pont most azzal játszok!"

Oké, hogy nem köteles oda adni, meg értékes dolog, de bakker, tudja, hogy nem vágom a földhöz, nem adom el, és vigyáznék rá.

Amikor nála volt a full HDs kamerám, ami szintén nem 5 forint volt, akkor nem mondtam azt, hogy "jajj, most éppen videó klipet forgatok vele!"

És megfigyeltem mással is. Akkor kértem könyvet tőle, van 100 könyve, mindent nem olvashatja egyszerre, bármelyiket kértem(persze nem egyszerre) akkor, "jaj, azt pont olvasom, most vagyok a 60. oldalon!"

Szóval nem olyan dolgot kértem tőle kölcsön, mint amire szüksége van, nem a cipőét kértem el, amit hord, hanem olyan dolgot, amit nem használ, mert tudom, sok kacatja van, és ott rohadf a fiókjában, nem is használja, de nem adja kölcsön.

Pedig nem tenném tönkre. És hazudik nekem, hogy "jajj, azt pont most használom!" (fél évvel ez előtt is ezt mondta).


Szóval nem szemétség tőle, hogy én tőlem kölcsön kér mindent, kölcsön is adom neki, de Ő egy könyvet nem képes kölcsön adni? És hazudik nekem.



2013. szept. 18. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
de
2013. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
jó nagy szemétláda a haverod! Patrik velem sosem tenne ilyet!
2013. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az. Többet ne adj kölcsön neki semmit, de ne azzal az indokkal, hogy mert te sem adtad ide ezt meg az, hanem valami átlátszó dumát te is elhinthetsz.
2013. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy az életben ne kérjen többet tőled kölcsön semmit!


nekem is volt ilyen barátnőm. mondjuk ott nem kölcsönkérés volt, hanem az én autómmal mentünk állandóan mindenhova. amikor felvetettem, hogy menjünk most az övével, akkor hol a benzinjelző romlott el, hogy kereket cseréltek rajta stb...


amikor meg mondtam, hogy fizessen bele a benzinbe, még én voltam a bunkó. ezt később mástól hallottam vissza.


az ilyenek nem érdemelnek semmit!

2013. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 klopusz ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.

Sajnos vannak ilyen emberek, akik ezt az egész kérdést úgy kezelik, hogy "ez nekik jár".

Ha nem teszel ellene valami, vagyis azt, hogy többet semmit nem adsz kölcsön, akkor soha az életben nem fogod tudni levakarni magadról, egy életen át képes lesz kihasználni Téged.

2013. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 _Jessy_ ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem adja, amiért a volt iskolatársam a fekete Pontiac Trans Am-ét (KITT) nem adta kölcsön senkinek :D

Egyébként meg eléggé köcsög dolog, amit csinál.

2013. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm volt ilyen. Amikor kértem tőle valamit azt mondta,hogy 1. az anyja nem engedi. 2. nem tudja hol van. De ő ha kért valamit akkor azt neki kellett adnom,vagy ő eljött hozzánk bekéretőzött és elvitte. Egy alpári bunkó,azóta nem is vagyok jóban vele.
2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen haverom. Azt érte el, hogy én se adtam neki semmit se kölcsön. Azóta nem is keres. Jobban jártam.
2014. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!