Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik a Facebook előnyei/hátrány...

Mik a Facebook előnyei/hátrányai? Mit gondoltok a facebook függőségről?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
kb mint a Tv,tudat alatt mossa az agyad,a millió spam,és fizetett hírdetéseivel.Egyébként antiszociálissá tesz,én nem is használom jó ideje.nicns szükségem,az efféle szemetekre.
2013. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt veszem észre, hogy akik mondják, hogy nincs Facebookjuk mindig van valami mentális defektjük.
2013. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cég szempontból jó találmány.
2013. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mentális Defefektjük,azt mondja :D Te hol élsz,ember?Kapcsolattartáshoz facebook nélkül is meglehet lenni,ráadásul nem értem miért volna nélkülözhetlen,vagy gáz.Persze lehet valami kis taknyos vagy,aki el sem tudja képzelni az életét a Fész nélkűl,inkább ez a Mentális Defekt a Köbön.
2013. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnám elképzelni. Az egyetemi csoportban rengeteg hasznos információs fenn van aktuális témákkal kapcsolatban. És egy csomó olyan ismerősöm van, akikkel máshogy nehézkes lenne tartani a kapcsolatot, mert külföldre költöztek.
2013. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a 2. hozzászólón kívül mindenkinek igaza van szerintem. nekem van, de csak arra használom, hogy a többiekkel beszéljek, meg a csoportokban az információáramlás gyors és az hasznos. de amúgy én nem posztolok semmit.

azért használják sokan, mert ingyen van, és ott majdnem mindenki elérhető. szerintem az átlagember 1-2naponta belép.

ha valaki minden percben posztol valami baromságot (pl. lájk, ha te is unatkozol), az már gáz, és vannak problémák.

hátrányhoz lehetne írni, hogy mindenki látja a dolgaimat, de azt meg be lehet állítani.

2013. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MolotovPunk ***** válasza:

Évekkel ezelőtt töröltem magam róla.Semmi szükségem nem volt rá.

Meg engem valahogy nem érdekel mások magánélete.Rokonaimé sem.

A baráti ismeretségem meg simán tudja,hogy telefonon ,skypeon meg emailen elérnek,ha akarnak valamit.

Egyébként tökéletesen el lehet lenni nélküle.Örömmel látom hogy erre már más is kezd rájönni.

A nagy face rajongók meg azért védik habzó szájjal azt a f o s oldalt,mert függők.Persze ezt ők maguk nem ismerik be :)

2014. júl. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Git válasza:

Sziasztok!


Facebook előnyei (szerintem): Ingyenes reklám lehetőség, az egész világot egybefoglaló információ halmaz. Hátrányai (szerintem): A verbális kommunikáció gyilkosa! Gyakorlatilag minden egyes felhasználó elveszíti a verbális kommunikációra való készségét. Mindent le lehet írni, +emoticonokkal kiegészítve már az érzéseinket is ki tudjuk fejezni. Nem kell szavakba önteni a gondolatokat és ezáltal könnyen elkerülhetjük a kimondott szó súlyát! Egy-egy kérdésre, hosszas gondolkodás után is válaszolhatunk.... Milliónyi beállított fotót készíthetünk magunkról, melyeket hangulat megjelölésekkel cimkézhetünk fel. Ezáltal az összes ismerősünk irigykedhet. Azok is akik köszönnek nekünk az utcán, vagy bárhol a vilagban és azok is akik nem is ismernek minket, mégis az ismerőseink között szerepelnek. Senkinek nincs kiírva az adatlapjára, hogy mennyi hitele van, hány számlája nincsen befizetve, mennyire üres a hűtője.......stb. Tulajdonképpen egy szemfényvesztés az egész dolog. Csak a jót, és a szépet osztjuk meg. Pontosan arra jó, hog miután végig neztük minden "ismerősünk" adatlapját, vagy éppen bejegyzéseit, tökéletesen üresnek, hasztalannak és rondának lássuk magunkat. Nincsen mentális problémám, inkább a fiatalabb generációk közötti harcokat veszem alapul. Ha gagyi telód van, kiközösítenek, ha nem elég poénos dolgot osztasz meg, akkor nem vagy eléggé menő. Félrevezető hazugságnak tartom az egész dolgot. Versengés hamis, önsztároló képekkel, bejegyzésekkel..... Karácsonykor, születésnapkor és egyéb ünnepeken egy rövidke sorral köszöntjük a másikat+ néhány emoticon. A képeslap, a személyes üdvözlés, köszöntés elmarad és egyre inkább egy szürke, feledésbe merült fogalom lesz. Én nem pártolom a dolgot és elítélni sem akarom a követőit! Mindenki tegye azt és úgy, ahogy az jól esik neki és ezzel nem okoz kárt másoknak!!! Üdv:G!

2016. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Facebook hátrányai.Vírus és adathalász tanya az egész oldal.Örülök,hogy megszabadultam tőle.
2016. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!