Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem bíznak meg bennem a...

Miért nem bíznak meg bennem a barátaim? Mindent elvesznek tőlem.

Figyelt kérdés

Még nem törtem el egy dolgukat sem. ott vagyok valamelyik haveromnál, van valami cucc tárgy a szekrényén, megfogom, hogy megnézzem, erre: "jajj, arra vigyázz!" Persze Ő múltkor így 5 méterrel eldobta az ágya falé. Mi lett volna ha a földre esik?


Csinálok valamit, és kiveszik a dolgokat a kezemből, mondván: "majd én megcsinálom!"

Ami néha jó, mert ott ülök, dolgozzanak vele ők, de egyfelől rossz, mert azt hiszik semmit nem tudok megcsinálni jól.

Ilyen apróságok, hogy kitaláltuk, hogy csinálunk rántottát, elkezdtem a tojást feltörni, és kivették a kezemből, hogy "majd én tudom!"


Óvódásnak néznek?



2013. okt. 9. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de miért fogod meg más dolgát engedély nélkül?

Szerintem csak jelezni akarják feléd, hogy ez pofátlanság...

2013. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Általában kétbalkezes vagy? Ha nem, akkor ne hagyd, hogy babusgassanak, szólj (pl. rántottakészítésnél) hogy HAGYD, én szeretném megcsinálni, vagy "ha már elkezdtem, be is fejezem" vagy ilyesmi. Talán gyereknek tartanak, óvni akarnak, vagy ilyesmi.
2013. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert te meg odaadod. :D

Vagy megtalálod a legdrágább meg legrosszabb dolgokat a lakásba.

Én például ha bemegyek egy boltba tutira azt fogom meg

aminek leesik a nyele vagy ami 1 millió.

2013. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!