Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy védjem meg a barátomat?!

Hogy védjem meg a barátomat?!

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátomról van szó. Nagyon idegesít, mert mindenki melegnek hiszi (16 éves egyébként). Igaz, hogy régebben elmondtam, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy "nem akarja tönkre tenni a barátságunkat, de azért szép vagyok." De sem a viselkedése, sem a külseje egyáltalán nem árulkodik arról, hogy meleg lenne! Nagyon rossz, mert állandóan beszólnak neki, csak azért, mert lány barátai vannak. Én vagyok a legjobb barátja, és nagyon aggódom érte, biztosan nagyon rosszul esik neki. Mit tehetnék a piszkálódókkal szemben?! 16/L
2013. okt. 12. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk becsajozhatna.
2013. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ööö szólj neki h menjen focizni meg ilyenek :D én minden csajjal és fiúval jóba vok, de azért fontos megtartani a férfiasságunkat. Az osztályomba senki sincs kiközösítve me eléggé toleráns suliba járok, de ha valaki mégis basztatni valakit én tuti kiállnék érte :D Hiszen erre valók a barátok.
2013. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!