Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek népszerű?

Hogyan legyek népszerű?

Figyelt kérdés

10. Osztályos vok masodik eve jarok ugyanabba az osztalyba de tavaly nem sikerult nepszerunek lennem de iden szeretnek.

Az a baj h a fiukkal tavaly szinte alig beszeltem igazabol nm mertem feltem b mit gondolnak rolam. Most mdg nm tom mit mondjak nekik. Van egy meno tarsasag is az osztalyban es oda szeretnek bekerulni van benne 7-6 lany es 7-8 fiu. Légyszi segítsetek h hogyan lehetek népszerű a körükben ( Nm vok az a fajta nagyon harsogos lany. A Tarsasagbol a 3 fiunak pedig tuti nm vok szimpi

MIT CSINALJAK !!! SEGITSETEEK! Kulonben egy buliba se fog meghivni senki soha



2013. okt. 14. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaa micsoda problémák...! Nem hívnak meg egy buliba se..... Először tanulj meg normálisan írni. Mellesleg ha már tavaly se voltál népszerű a körükben, kb. 0,01% esélyed van idén.
2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A népszerűséghez megfelelő kisugárzás szükséges. Ha neked ilyen jellemed lenne, akkor már tavaly is népszerű lettél volna. Ha így állsz hozzá, hogy ők a menők és te kimondottan emiatt akarsz közéjük kerülni, akkor csak azt éred el, hogy az utánfutójukká válsz és sosem fognak magukkal egyenrangúként kezelni (talán még ki is használnak majd), mert lealacsonyítod magad. Ha meg már alapból nem vagy nekik szimpatikus, akkor tényleg kár erőlködni. Inkább keress magadnak rendes barátokat, akiket rokonszenv alapján választasz ki, nem pedig a külsőségek és a népszerűség miatt. majd velük elmész bulizni.. amúgy is, a buli csak akkor jó, ha olyanok vesznek körül, akiket kedvelsz és ők is téged, nekem elhiheted. Akkor már inkább ne bulizz egyszer sem, minthogy végig feszengj egy egész estét.
2013. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!