Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakivel volt mar hasonlo?...

Valakivel volt mar hasonlo? Mi ez? Hany ilyen lesz meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ez az egesz, de megijeszt. Mar 3olyan ismerosom van, akiert valami hihetetlen rajongast ereztem. Ket kutyasetaltatos ismerosom meg az osztalyfonokom. Ez azt jelenti, hogy megertoek voltak velem, elkezdtem nekik az eletemrol beszelni, biztam bennuk es utana jott ez a rajongas ami amugy hasonlo a szerelemhez. Az osztalyfonokomnel elmult a ket kutyasetaltatos ismerosom irant nem. Imadok veluk lenni, beszelgetni stb...mindig meg akarok felelni nekik es mintha a peldakepeim lennenek. Nagyon furcs, DE nem szerelem hisz megcsokolni oket nem tudnam se semmi ilyen. Nem is vagyok leszbikus! De akkor megis mi ez? Segitseg! 13L
2013. okt. 15. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert pont abban az életszakaszban vagy, amikor példaképeket keresel magadnak, olyanokat akiket utánozhatsz, akikre felnézhetsz :) Elmúlik majd, ahogy éled az életed és ahogy alakulnak a dolgaid. Ha jó emberek akkor sokat tanulhatsz tőlük, nem baj ha imádsz velük lenni, persze hogy ha ez kölcsönös.
2013. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De neha olyan nemnormalisnak erzem magam mikor felhivnak vagy felcsengetnek, hogy megyek-e le a kutyaval!? En meg pattogok oromombe (persze ugy, hogy nem latjak)
2013. okt. 15. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!