Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha úgy edzek hogy heti 2x...

Ha úgy edzek hogy heti 2x súlyokkal és heti 2szer saját testsúllyal (pl húzóckodás, tolóckodás stb) és eljárok futni mellette annak úgy lesz értelme?

Figyelt kérdés
Tömegnövelő étrenden vagyok , bár mielőtt elkezdtem az edzés, az előtt is jártam futni. Csak arra lennék kíváncsi hogy így lesz-e fejlődés .
2013. szept. 25. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod mindig növelni a terhelést és tényleg rendben az étrend, akkor fejlődsz.
2013. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor egy 30perces kemény futás nem akadálya a tömegnövelésnek ? vagy pl a bicepsz edzés után másnap egy jó pár húzóckodás többféle fogással??
2013. szept. 25. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A futás nem akadály ha több kaja megy. A másik az viszont nem lenne jó, nem tudnál regenerálódni!
2013. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogy lenne jó? van itthon húzóckodó és tolóckodó állványom meg kézi súlyaim. Nem tudnál kicsit segíteni h hogy lenne jó ezeket kombinálni? Kedden és pénteken érek rá nagyrészt a kondira.
2013. szept. 25. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt leírom.
2013. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Okés. Előre is Köszi.
2013. szept. 25. 19:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval szedd szét húzó és nyomó izomcsoportokra.

Pl egyik nap: mell-váll-tricepsz. És akkor másnap mehet saját testsúlyosból a húzó nap, pl: húzódzkodás szélesen, szűken

Másik súlyzós: hát-bicepsz és mehet ide még guggolás is, ha nem tudsz külön napra lábat tenni.

Majd erre másnap pl fekvőtámasz, karhajlítás kézállásban, tolódzkodás.

Így elkerülöd, hogy másnap azokra az izmokra edz, amire súlyzóssal edzettél.


De a legjobb az lenne, ha lenne heti 3-4 súlyzós és betennéd a végére az ehhez kapcsolódó saját testsúlyos gyakorlatokat. Tehát pl mellnél a fekvőtámaszt, lábnál egylábas guggolást, stb.

2013. szept. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a segítséget. És a futás bármelyik nap estére jó ?
2013. szept. 25. 19:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Jolvan csináltam edzés tervet és pihenőnapokra teszem estére egy kis futást.
2013. szept. 25. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
igen, úgy jó lesz a futás.
2013. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!