Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, elárult a legjobb...

Úgy érzem, elárult a legjobb barátom. Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés
Már évek óta ismerjük egymást, szinte minden problémánkat megosztjuk egymással és már idejét láttam, hogy elmondjam neki az egyik legnagyobb titkomat, amit eddig senkinek sem mertem elárulni, még a családomnak sem. Megkértem, hogy ezt a titkot senkinek se adja tovább, ő mégis kifecsegte, és már jó pár ember tudja az egyetemről. Ő pedig csodálkozik, miért érzem becsapva és elárulva magam. 24 F

2013. okt. 22. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülye kérdés, én még jól oda is sóznék ha ilyen titkot kifecseg. Jogosan rohadtul haragudhatsz rá és jogosan lebszhatod a fejét, hogy miért fecsegte el.
2013. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan hisz a barátság alapja a bizalom, amit most a barátod elvesztett. Amúgy nem lehet hogy azért fecsegte ki mert számára nem tűnt akkora dolognak, és úgy gondolta hogy nem lesz probléma egy ilyen apróságot kifecsegni?
2013. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Nem, ez elég komoly dolog, nem akartam, hogy az emberek lenézzenek, megvessenek vagy máshogy tekintsenek rám a dolog miatt, ezért sem mondtam el senkinek idáig. Szóval nem apró dologról van szó és szerintem ezt azért ő is tudta/tudhatta.
2013. okt. 22. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szemét-alpári dolog ez tőle..az ilyen nem haver,hanem egy átkozott rosszindulatú dög,talán lehet ez a kis titkod hazavágja az egész kapcsolatodat mással is,kár volt elmondanod,de asszem tanultál belőle,hogy senkinek egy qva szót sem.ami igazán személyes,és csak rádtartozik...sztm érthető.
2013. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem, egy életre eleget tanultam ebből az ügyből...
2013. okt. 22. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy most válaszolok egy hat éves kérdésre így utólag is, de ez az ("én még jól oda is sóznék ha ilyen titkot kifecseg."). Na most erre utólag is azt mondom neked, hogy ennek már nincs értelme, mert ettől még nem lesz jobb ha valakinek szétvered a ..., és nem fog változni attól semmi, mert az áruló az még ugyan úgy fogja tovább ezt csinálni, mert neki ez már a lételeme.


Kérdező:! neked is azt mondom így most utólag, hogy ilyen barátságra nem érdemes alapozni.

2019. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!