Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van, hogy a (legjobb)...

Az miért van, hogy a (legjobb) barátnőm ilyen? (többi lent! )

Figyelt kérdés
A barátommal sokszor összeveszünk,még nyilvánosan is..stb..DE én még akkoris szeretem őt!! A legjobb barátnőm meg nem érti meg,és egyszer-kétszer lemondja őt,ami nekem nem esik jól! Bánt,ha lemondja azt akit szeretek és ez fordítva is igaz,pl.ha a barátom mond valakire..A barátnőm mondja,hogy nem kellene Vele lennem,de most mit csináljak?! Meg ki is szokott néha engem beszélni a barinőm..Miért nem érti meg,hogy szeretem Őt?? :(

2013. okt. 24. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És sokszor magányosnak érzem magam,méghogyha a "barátnőm" ott van velem. :P
2013. okt. 24. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az világos, hogy a barátod és a barátnőd nincsenek jóban, vagy ellenszenvesek egymásnak. Lehet hogy a barátnőd úgy látja, hogy a barátod rossz hatással van rád és a kapcsolatotokra, hogy vele többet foglalkozol, mint a barátnőddel, és ez fáj a barátnődnek.


Bárhogy is legyen, ha azt mondta, hogy nem kéne hogy a barátoddal legyél, azt azért fontold meg. Lehet h csak féltékenységről van szó (lehet h jogos, de az is hogy nem), de lehet hogy úgy látja hogy a barátod csak kihasznál (csak mondtam egy példát) és a barátnőd meg akar óvni téged.


Üljetek le kettesben, csak te és a barátnőd, és beszéljetek a dologról őszintén. Veszteni nem veszthetsz vele.

2013. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
a legjobb barátnők nem szokták tönkretenni a másik párkapcsolatát.én azért ezen kiakadnék
2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nincsenek jóban,és szerintem nincs rám rossz hatással! Ugyanaz vagyok aki voltam csak abban változtam meg,hogy jobban megvédem azt akit sueretek!! :P Az igaz,hogy kevesebbet vagyok a barátnőmmel,DE azért mert elegem van belőle,hogy lemondja a barátomat és ma is pl.veszekedtünk(mármint a barátommal) és ez a barátnőmre nem tartozik(szerintem)! A barinőmnek ezt megmondtam ,erre ő azt válaszolta,hogy csesződjek meg! :P :(
2013. okt. 24. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!