Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmet nem rég ismertem...

Barátnőmet nem rég ismertem meg, de nem akar hozzánk feljönni, miért?

Figyelt kérdés

Munkahelyen ismerkedtünk meg,nagyon jóban lettünk.Én már náluk az elmúlt hetekben többször is voltam.De amikor mondom menjünk fel hozzánk tereli a témát,meg mondja inkább hozzájuk menjünk.Anyum is kíváncsi,hogy kivel barátkozok,lógok együtt.Mondtam is bnőmnek,hogy anyum nagyon kíváncsi rád meg minden,azt mondja fél.De mitől nem tudom.Most már erősködni fogok hogy hozzánk is jöjjünk,nekem kellemetlen,hogy sokat vagyok náluk, a szüleivel tesóival megismerkedtem,ő meg nem is ismeri a családomat.


Veletek volt hasonló?


2013. okt. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Tán fél, hogy letepered? Biztos várni akar, hogy jobban megismerjen.
2013. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lányok vagyunk mind2-en és nem leszbik!!
2013. okt. 28. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél, hogy anyud talán sokat fog kérdezni tõle.
2013. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy attól tart, hogy a szüleid nem lesznek megelégedve vele (igen, tudom, hogy csak baráti kapcsolat van közöttetek :) ), valamit kifogásolni fognak a jellemében, esetleg a kinézetén, stb. Én legalábbis csak erre tudok gondolni... Sok múlik azon, hogy kinek milyenek a családi körülményei, ha neki pl nem olyan jó, vagy látszik a különbség kettőtök között, ez is okozhat félelmet.
2013. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nahát, ezt nem írtad, hogy két lány vagytok!! Talán nem szeret idegenbe menni. Van, aki meg otthon nem szeret. Biztos, hogy valami miatt a családodtól tart. Mi lenne, ha először összefutnátok a városban pár percre és bemutatnád anyudnak?
2013. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat,hogy nem írtam,hogy lányok vagyunk :D


Igazatok lehet.Biztos tart,hogy mit szólnának hozzá anyumék.De anyumék sose kifogásolták egyik bnőmet sem aki fel jött hozzánk.Csak azért is szeretném,mert nagyon féltenek és szeretnék tudni,hogy kihez járok át,meg megyek ide oda.

Anyumék nem azok az ítélkezős típusúak.

Családi körülményeink hasonlóak,ők sincsen elersztve anyagilag meg mi sem.Az ő családja nagyon normális.Enyém is az csak tényleg féltenek,hogy "idegenekkel" járkálok.

De vhogy beszélek barátnőmmel,hogy nem kell féni tőlük,bár már mondtam neki.

2013. okt. 28. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!