Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már 1 hete nem ír vissza...

Már 1 hete nem ír vissza Facebookon egy "barátom". Megsértődött?

Figyelt kérdés

A nyáron ismertem meg egy fiút a neten, mindkettőnk szive csücske a vasút, és nyáron szinte minden nap órákat beszéltünk facebookon, nagyon jól összebarátkoztunk. Augusztusban a Keleti pu.-n találkoztam is vele személyesen.


Szeptember óta csak hétvégéken és estefelé keveset tudtunk beszélni az iskola miatt. Mivel múlt kedden emelt szintű érettségim volt, ezért már két hete hétvégén sem beszéltünk, mert a vizsgára készültem. A vizsga után egyből ráírtam, és már 1 hete ráírtam többször is, ő pedig minden este fent van facebookon, mégsen írt vissza, még csak el sem olvasta az üzeneteket. Meg is böktem, hátha az üzenetet nem kapta meg, de erre sem reagált... Talán megsértődött?? Vagy már nem akar velem barátkozni? Olyan szomorú vagyok, hogy elbőgtem magam tegnap este :(((



2013. okt. 28. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A random nagybetűs szavak általában kihangsúlyozás céljából van, ez egyértelmű... Én is használom. :)


Nekem egyedül olyan esetben volt üzenet problémám, miután linket osztottam meg. Mivel üzenetben sokféle link tilos ( a rák tudja miért... -.-' ) , az utána következő üziket se küldi el, ha nem frissíted közben az oldalt. Én már effajtaképp jártam pórul, máshogy nem.


Mindazonáltal ez nem jelent megoldást arra nézve, és most nem ellened szólok, hogy ha te nem írsz, akkor ő miért nem keres? Keress másik barátot, akivel állandó, vagy gyakori személyes kapcsolatot tudsz kialakítani.

2013. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem már olyan is volt, hogy eltűntek az üzeneteim és órákon keresztül senkire se tudtam ráírni, akik pedig akkor rámírtak, az ő üzenetüket másnap kaptam meg. De már mondjuk 1 hete ráírtam, biztosan nem lehet, hogy 1 héten keresztül rossz a facebookja. Arra gondolok, hogy talán áthelyezte a beszélgetést az egyebek mappába, emiatt nem kap értesítést. Úgyhogy most rá is írtam itt gyk.hu-n meg email-en is.


Ő is szokott rámírni, és nem látom az okát, miért csinálná ezt. 3 hete mikor utoljára beszéltünk, megemlítettem neki, hogy nem nagyon leszek facebookon október végéig, mert az érettségire kell készülnöm. Valószínűleg EZÉRT NEM ÍR RÁM. Később elköszönéskor ő mondta, hogy akkor majd 1 HÉT MÚLVA (köv. hétvégén) beszélünk, de én nem voltam fent Facebookon és nem írtam rá köv. héten. Ezért meg lehet sértődni?


Nem arról van szó, hogy nincs barátom, de mindenki más, minden barátom másmilyen, és mindenkivel más beszélgetni, más témák, más szituációk stb... Ő is egy egyedi és megismételhetetlen barát, nincs belőle több. Főleg, hogy ő már nem csak egy netes barát, mert személyesen találkoztunk, csak mivel 200 km-re lakok tőle, nehéz találkozni, pedig szeptemberben is felmentem volna Budapestre és ő örömmel felajánlotta, hogy elkalauzol egy számomra ismeretlen utcán, el ne tévedjek, de miattam meghiúsult ez a program is.


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat és tanácsokat! :)

2013. okt. 30. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!