Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Mit tegyek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

kb jóba voltam az osztályal, nem voltak konfliktusaim. Viszont mióta az egyik lány oszt társammal jóba vagyok, (baráti szinten) elkezdtek egyre többen útálni.

Le cicáznak meg hogy kis kutyuli stb. Pedig ez barátság. Nem akarom szarban hagyni, most épp roszabb heteit éli.

Nem akarom azt csinálni hogy azért dobom el egy barátom mert a többi ezt kívánja, mert ilyet én már átéltem és tudom h szar amikor egyedül hagynak.


2013. okt. 31. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ne legyél amiatt rosszba vele, mert a többiek zaklatnak miatta.

állj ki magadért, meg érte is, ha úgy gondolod. idővel az ilyen fajta konfliktusok úgy is értelmüket vesztik

2013. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is leszek roszba vele, 1 mert kedves jófej 2, tudom milyen a helyébe lenni, és nagyon nem kívánom senkinek, 3 ha az eddigi "barátok" ezért szivatnak akkor nem is igazi barátok.


Csak nem tudom hogy mit tudnék tenni hogy lenyugodjanak

2013. okt. 31. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!